CHCĄ PALIĆ KOŚCIOŁY A OPOZYCJA ROBI Z NICH BOHATERKI
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9957 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Prawicowy Internet
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-10-15

Moja konferencja prasowa z ministrem Marcinem Romanowskim

Apel do samorządowców i polityków opozycji o kategoryczne odcięcie się od agresywnych, wulgarnych działań związanych ze środowiskami aborcyjnymi. O odcięcie się od ludzi, którzy wzywają do dewastacji a nawet palenia kościołów.


To tylko mój region...

1. Pobity ksiądz ze złamaną szczęką trafił do szpitala. Napadł go mężczyzna, który dewastował przedsionek kościoła pw. św. Józefa na Pomorzanach, połamał krzyż, skakał po nim.
2. Trzech mężczyzn wtargnęło do zakrystii Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Pobili księdza prałata Aleksandra Ziejewskiego. Wtargnęli do zakrystii przed mszą świętą. Pobili księdza, zażądali też od niego ornatów. Chcieli dokonać świętokradztwa - odprawić mszę.
3. Nieznani sprawcy pomazali farbą w sprayu pomnik papieża Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Zamazano napis: Rodzina silna Bogiem, kraj silny rodziną.
4. Nieznani sprawcy odrąbali głowę figurze św. Faustyny i podziurawili figurę Jezusa przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu.
5. Nieznani sprawcy zdewastowali kapliczki w parafii pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w Szczecinie. W parafii sprofanowano figury Matki Bożej Fatimskiej i Niepokalanej, które znajdują się na wzgórzu przed kościołem.
6. Zabytkowy pomnik Jezusa Chrystusa w Szczecinie zdewastowali nieznani sprawcy w parafii pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny na szczecińskim Stołczynie. Ktoś odłamał figurze jej dłonie.
7. Rano środowiska LGBT zbezcześciły Kościół Św. Krzyża w Szczecinie. Chuligani wymalowani na kościele napis macie krew na rękach i tęczę. Na tablicach ogłoszeniowych pojawił się napis: LGBT.
8. Sprawczyni udokumentowała jak znieważa księdza na terenie parafii w Szczecinie, jak zakłóca wraz z innymi osobami (Iwona W., Paulina Ł., Joanna H., Katarzyna M.) Mszę Świętą.
9. Parafia św. Ottona w Szczecinie. Aborcjoniści narysowali pioruny przed wejściem do kościoła, drzwi pooblepiali plakatami. Zdewastowali i okradli skarbony. Opróżnili również koperty z wypominkami za zmarłych!
10. Tomasz L. będąc pod wpływem alkoholu połamał krzyż na Placu Grunwaldzkim w Szczecinie przy tablicy pamiątkowej ku czci poległych opozycjonistów po 1945 r. Sprawca jako zdeklarowany ateista uznał, że krzyż nie powinien znajdować się w przestrzeni publicznej.
11. Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Gryficach, przemocą wdarli się do kościoła w czasie Mszy Świętej. Ludzie musieli przez zakrystię wychodzić, bo główne wejście zablokowano.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9957 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: CHCĄ PALIĆ KOŚCIOŁY A OPOZYCJA ROBI Z NICH BOHATERKI
Najlepsze komentarze
avatar
anonim47 (*.*.14.47) 2021-10-18 18:07:49 0
Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zyskała status akademii. Minister edukacji Przemysław Czarnek przekazał z tej okazji specjalny dokument ojcu Rydzykowi i stwierdził, że szkoła uchroniła Polskę przed "walcem zachodniej laicyzacji". Listy gratulacyjne do redemptorysty wysłali prezydent Andrzej Duda oraz premier Mateusz Morawiecki.

Z czego tu się cieszyć z tych około 300 milionów dawanych przez pislamski rząd ? Odpowiedz
avatar
anonim47 (*.*.14.47) 2021-10-18 17:29:03 0
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek zapowiedział, że do polskich szkół zostanie wprowadzony nowy przedmiot - historia i teraźniejszość. Według szefa MEiN taka decyzja związana jest z brakami w wiedzy historycznej wśród obecnych 20-latków. - Wierzę, że to będzie hit nie tylko z nazwy - stwierdził Czarnek

No to będziemy wychowywać małych pislamskich wrednych ludzików, którzy będą łamać prawo, nie szanować konstytucji, dzięki układom w partii awansować na wysoko opłacane stanowiska w spółkach skarbu państwa itd

Czy ten minister mógłby nie przeszkadzać nauczycielom w kształceniu dzieci zgodnie z prawdą ? Odpowiedz
avatar
anonim138 (*.*.164.138) 2021-10-16 07:15:52 0
A nie przyszło Wam do głowy, że to są takie same prowokacje jak prowokacja gliwicka? Winnych szukajcie w srodowiskach nazistowskich lub srodowiskach zwiazanych z haniebna, amerykańsko-izraelską ustwą 447. A Polaków zostawcie w spokoju. Polak albo chodzi do kościoła albo nie chodzi. Odpowiedz
avatar
anonim47 (*.*.14.47) 2021-10-16 13:54:14 0
@anonim138: Bardzo trafna opinia tym bardziej że pislamski szef gej stosuje metody z II wojny światowej tzn. należy wskazywać wroga i tysiąc razy powtarzać to wróg polaków niszczyć go !!!!

I tym oto sposobem pislamska policja polityczna pałuje demonstrujących zarzucając im że to nie są polacy to ludzie kupieni przez sorosa ....albo ze to ludzie Tuska czyli ukryta opcja niemiecka a wszystko to po to by leczyć ból z powodu poczucia winy za śmierc brata Odpowiedz
avatar
anonim85 (*.*.205.85) 2021-10-16 02:30:24 0
To nie opozycja, tylko sowieckie bandziory, wspomagane przez folksdojczy i faszystów, gestapowca Tuska... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie