Poznaj 3 techniki szamanów i uzdrowicieli, które możesz trenować i wykorzystać na co dzień.
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13943 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: SpecBabka - Klaudia Pingot
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-08-22

Naukowcy w 150 eksperymentach przebadali, co robią szamani i uzdrowiciele, którzy swoją intencją wpływają na innych ludzi. Uzdrawianie jest przykładem wysyłania intencji na odległość. W tym filmie opowiemy sobie o trzech skutecznych technikach, zrobimy małe ćwiczenie na koncentrację, a na koniec 10 minutową medytację, w której przetrenujemy wszystko to w praktyce. Te trzy techniki będą Ci przydatne na co dzień. Płyniesz? Niech ten film Ci służy. Za tą praktyką stoi nauka!

A już 18-19 WRZEŚNIA 2021 Kosmiczna Podróż, podczas której odlecimy naprawdę daleko. Link: https://klaudiapingot.pl/produkt/kosmiczna-podroz-2021/

A w Kosmicznej Podróży:
Doświadczysz, jak Twój umysł wpływa na świat materialny, a wizualizacja na Twoje ciało. Poznasz niezwykłą moc oddechu i skutku, który poprzedza przyczynę. Pierwszego dnia, w skumulowanej energii grupowej, wyślesz swoją intencję i odtańczysz taniec życia. Drugi dzień będzie także pełen wrażeń. Połączymy techniki szamanów i uzdrowicieli z technikami uwalniania i zrobimy to w medytacji w ruchu. Później dowiesz się, czym są szczytowe doświadczenia i co się dzieje między wcieleniami. Swoją świadomością wyjdziesz ponad znaną rzeczywistość, by poczuć swoją duszę. Na koniec Kosmicznej Podróży wylądujemy z powrotem na Ziemi, by się ugruntować i zrobić krok ku najlepszej wersji przyszłości.Dowiesz się, czym są szczytowe doświadczenia i swoją świadomością wyjdziesz ponad znaną rzeczywistość, by poczuć swoją duszę. Na koniec Kosmicznej Podróży wylądujemy z powrotem na Ziemi, by się ugruntować i zrobić krok ku najlepszej wersji przyszłości.
Wszystko to oprzemy o badania naukowe i historie ludzkich doświadczeń. To będzie niezwykły weekend.
Zapraszam w Kosmiczną Podróż! https://klaudiapingot.pl/produkt/kosmiczna-podroz-2021/

Klaudia

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13943 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Poznaj 3 techniki szamanów i uzdrowicieli, które możesz trenować i wykorzystać na co dzień.
Najlepsze komentarze
avatar
anonim23 (*.*.44.23) 2021-12-15 14:50:54 0
A co na to lekarze? Twoi lekarze, bo chyba byłaś u nich po jakieś pigułki? Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie