Piotr Grzegorzek nagrodzony
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9465 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-06-14

Nasz redakcyjny kolega, przyrodnik Piotr Grzegorzek, został nagrodzony ważną Odznaką Honorową od ważnego ministra. Przed panem Piotrem natura nie ma tajemnic, jeśli czegoś pan Piotr spośród fauny lub flory nie zna to znaczy, że to nie istnieje. Doceniono więc olbrzymią wiedzę, elokwencję i autentyczne zaangażowanie pana Piotra w upowszechnianiu wiedzy o barwnym świecie przyrody.

Pan Piotr na dokładkę udziela się jako jak sam mówi artysta nieprofesjonalny w dziedzinie plastyki, należy również do grona nielicznych osób uprawiających wycinankę żydowską, ale też wycinankę o innej tematyce. Wśród swoich pasji pan Piotr wymienia jednym tchem zbieranie roślin do zielników, gromadzenie dokumentacji fotograficznej i jej publikowanie w internecie. Jest szczególnym znawcą wszystkich grzybów, ale grzybów nie jada Ponoć nie z obawy o życie a prozaicznie dlatego, że smak grzybowy mu nie odpowiada. Panu Piotrowi nagrody gratulujemy.

- Do kolekcji jeszcze brakuje medalu Zasłużony dla powiatu chrzanowskiego i Złotego Krzyża Zasługi, bo srebrny już mam skwitował całą sytuację pan Piotr.Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9465 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Piotr Grzegorzek nagrodzony
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie