Właśnie dlatego nie noszę maseczki!!!
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9941 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Ci sami ludzie, którzy mówią, że troszczą się o nas i nasze zdrowie zamykają szpitale i odwołują operacje, przerywają terapie i rehabilitacje, co doprowadziło i ciągle doprowadza do śmierci setek osób każdego dnia. Najgroźniejsze i najbardziej zabójcze były i są dla wszystkich ludzi na świecie choroby serca oraz choroby nowotworowe, a nikt z rządzących nie dba o jakość naszego pożywienia. Politycy nie ograniczają dostępności i inie usuwają z półek sklepowych tych najbardziej szkodliwych artykułów spożywczych, nie wycofują ze sprzedaży papierosów. Zamknęli za to hotele i restauracje, fryzjerów szkoły, urzędy, lasy i place zabaw. Napuścili na ludzi policję i sanepid. Stygmatyzują tych, którzy nie godzą się na tą niesprawiedliwość. Każdy, komu zależy na życiu i zdrowiu innych ludzi oraz własnym, powinien najpierw zacząć aktywnie walczyć o to, aby w pożywieniu nie było trucizn takich jak glifosat, aby przy produkcji plastików nie używano bisfenolu, aby papierosy były coraz mniej popularne, aby nie nadużywano alkoholu, powinien walczyć ze smogiem. Jednym zdaniem powinien zadbać o to, aby ludzie mogli zdrowo się odżywiać, przebywać w zdrowym otoczeniu w domu i pracy, aby mogli oddychać czystym powietrzem. Powinien aktywnie działać, aby ludzi skutecznie leczono, a nie utrzymywano ich w stanie chorobowym do końca życia.


Gdyby maseczki działały, to politycy chodziliby w nich bez przerwy, a nie tylko przed kamerami. Gdyby maseczki działały, to niepotrzebny byłby lockdown, a pandemia skończyłaby się już dawno temu. Gdyby maseczki działały, to inne pandemie trwałyby do tej pory, a ci ludzie, którzy ich nie noszą, dawno by poumierali.


Ponieważ noszenie maseczek pomaga naszym oprawcom utrzymywać tę fikcję, jaką chcą sprzedać społeczeństwu, aby nas okradać, mordować, zniewalać i całkowicie sobie podporządkowywać. Obowiązkiem, każdego świadomego obywatela jest przeciwstawić się temu zakłamaniu i odrzucić bezprawne i szkodliwe ograniczenia, wprowadzone przez rządzących jedynie dla uzyskania ich własnych korzyści. Noszenie maseczki oraz cały lockdown to nie jest tylko jakaś chwilowa uciążliwość. Jest to jeden z etapów zniewalania nas wszystkich i im szybciej się temu przeciwstawimy, tym lepiej dla nas.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 9941 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Właśnie dlatego nie noszę maseczki!!!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie