Reklama zniknie za 15 sekund
Przejdź do cda
Advertisement
Dość już tej wolności...  - Komentarz Konieczny!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10461 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-06-06

Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego mawiał Benjamin Franklin obserwując jak ludzie z łatwością wyrzekają się własnych praw dla złudnego poczucia komfortu, że ktoś wystąpi w ich imieniu, a nawet będzie myślał za nich.

Mimo upływu kilkuset lat nasza mentalność na tym gruncie jedynie się pogłębiła, bowiem staliśmy się wybitnie słabi psychicznie, rozbici społecznie i kompletnie bezbronni. Rządy i korporacje reprezentowane przez starszych i mądrzejszych kompletnie odebrały nam nawet wewnętrzną suwerenność, której wyrzekliśmy się dla kilku ulotnych przyjemności i poczucia względnej stabilności. Ten bowiem ma spokój, kto nie kwestionuje rzeczywistości. Porzuciliśmy zatem nasze pełne wartości życia na rzecz jałowej egzystencji, gdzie nikt już nie pyta nas o zdanie. Nikt nawet nie pochyla się, by cokolwiek tłumaczyć. Staliśmy się obserwatorami świata faktów dokonanych, które potrafimy jedynie przyjąć z ich wszystkimi konsekwencjami, lub zlekceważyć i udać, że nas nie dotyczą. Wmówiliśmy sobie, że żyjemy w czasach dobrobytu, gdzie jedynym naszym zmartwieniem jest poczucie komfortu. Chcemy mieć przestrzeń do zabawy, ulubione jedzenie, ciepłą wodę w kranie i poczucie bezpieczeństwa, które de facto jest właśnie tylko poczuciem, gdyż nigdy wcześniej nie byliśmy tak rozbrojeni, nieświadomi i kompletnie poddani woli wąskiej grupy inżynierów naszego świata. Na naszych oczach dostrajają ludzi, manipulują ich emocjami, kreują zapotrzebowanie, wywołują lęki i sterują niczym stadem baranów. A my bezwolnie się na to wszystko godzimy, bowiem każde prezentowane przez nich rozwiązanie jest opatrzone etykietą: Dla naszego dobra. Tkwimy zatem w złotych klatkach ze szklanymi sufitami, przez które nawet nie staramy się już sięgać dalej, bo dobrze nam w miejscu, gdzie jesteśmy. Inni przecież mają gorzej, a to krzepiąca myśl, czyż nie?

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Wesprzyj naszą pracę tradycyjnym przelewem bankowym na numer konta:
PL 74 1140 2004 0000 3702 4136 3109 [Kod BIC/SWIFT - BREXPLPWMBK]
PayPal: KomentarzKonieczny@gmail.com lub https://paypal.me/korczarowski?locale.xpl_PL
Patronite: https://patronite.pl/emisjatv

---------------------------------------------------[LINKI]---------------------------------------------------

1. Usunięty z YouTube odcinek Komentarza Koniecznego - Znów chcą segregować ludzi!
https://www.cda.pl/video/7602319e8/vfilm

2. Marsz Pamięci Żółnierzy Wyklętych w Hajnówce
https://www.youtube.com/watch?vkbGuUBXgaGM

3. Film o rodzinie Poleszuków z Hajnówki - Tutejsi
https://www.youtube.com/watch?vh0KBg3U0ctU

4. Całość wystąpienia Joe Bidena w Tulsie
https://www.youtube.com/watch?vUqfKb_mhtQw

pokaż cały opis
W katalogu: Komentarz Konieczny
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10461 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dość już tej wolności... - Komentarz Konieczny!
Najlepsze komentarze
Obronca_wiary 2022-06-10 12:44:59 0
W ramach 6-dniowej akcji, przeprowadzonej na różnego rodzaju portalach społecznościowych, mającej na celu uświadomienie społeczeństwa, w jak dramatycznym położeniu znajdują się chrześcijanie, zostawiam Państwa z takimi oto danymi:
- Na całym świecie co 3 minuty ginie Chrześcijanin.
- Co roku daje nam 170 tysięcy ofiar wyznania Chrześcijańskiego.
- Giną oni w wyniku masowych metodycznych i ludobójczych akcji eksterminacyjnych.
- Dzieje się tak przez bierność państw zachodnich.
- Przez brak należytego informowania społeczeństw krajów zachodnich o tym koszmarze.
- Przez brak jakiejkolwiek reakcji ze przywódców krajów NATO i UE ( czyli krajów chrześcijańskich, przynajmniej na papierze)
- Przez instytucjonalne deprecjonowanie Chrześcijan ze strony instytucji unijnych, takich jak: PE, KE, itd, oraz przez brak reakcji ONZ.
- Przez pasywność i brak interwencji hierarchii kleru katolickiego ( z obecnym papieżem na czele), który w niezrozumiały sposób milczy na temat bieżącej gehenny Chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
- Odejście od zasad wiary większości obywateli państw wysokorozwiniętych, a więc np. krajów Europy zachodniej, w której kiedyś zdecydowanie dominowały osoby wyznania Chrześcijańskiego.
Wymienione powyżej czynniki są oczywiście tymi najważniejszymi, ale naturalnie jest jeszcze wiele innych, pomniejszych, które nie zostały ujęte w myślnikach. Celem akcji jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców i przekonanie ich, że należy robić wszystko, co w naszej mocy, żeby zachować chrześcijańskie dziedzictwo. Pragnę zwrócić szczególną uwagę na fakt, że prześladowani Chrześcijanie giną tylko i wyłącznie z powodu wyznawanej wiary, co w moim odczuciu jest ponurym znakiem XXI wieku i rzekomej tolerancji, która tak naprawdę idzie tylko w jedną stronę i obejmuje jedynie wybrane grupy społeczne i religijne. Akcja ma na celu również uświadomienie szerokiemu gronu odbiorców, że tylko rozsądne i mądre podejście do omawianego tematu mogą nas uchronić przed losem Chrześcijan z Bliskiego Wschodu.
PS. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, o tym, jak chrześcijaństwo jest niszczone i kto za tym stoi, zapraszam Państwa do odwiedzenia tej oto strony: Stanowcze NIE dla promowania islamu przez papieża Franciszka. - Strona główna | Facebook
Na niej dowiecie się Państwo wszelkich szczegółów. Z góry dziękuję za uwagę i odczytanie całej treści powyższego tekstu powiązanego z akcją.

Z Panem Bogiem Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie