Opuszczona cementownia na Pieczyskach.  Może tam dojść do tragedii
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13900 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-05-28

W opuszczonej cementowni na Pieczyskach regularnie zbiera się młodzież, która nie tylko przesiaduje na terenie ruin cementowni, ale wspina się na ogromne betonowe silosy. Taki fakt potwierdza zdjęcie nadesłane przez czytelnika.

Jak napisał nam czytelnik, młodych ludzi bardzo często widzi w tym rejonie, i za każdym razem jak przejeżdża na rowerze ulicą obok dawnej cementowni i widzi, jak młodzież wygłupia się, na tych betonowych silosach, aż mrozi mu krew w żyłach.

Jak się patrzy jak młodzież wychodzi na te betonowe silosy, to aż ciarki przechodzą. Zero odpowiedzialności tych młodych ludzi. Tam może naprawdę dojść do tragedii. Rodzice uczulajcie swoje dzieci, by nie spacerowały, na tym terenie a tym bardziej nie wspinały się na silosy to ogromne niebezpieczeństwo.- napisał nam czytelnik.

Niestety opustoszały obiekt, a raczej jego ruiny cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży, jak i dorosłych. Pozostawione tam butelki czy puszki po alkoholu ewidentnie świadczą o organizowaniu tam, mimo ogromnego zagrożenia, różnego rodzaju spotkań. Nietrudno w tym miejscu o nieszczęście, jeżeli sytuacja ze zdjęcia będzie się powtarzać.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13900 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Opuszczona cementownia na Pieczyskach. Może tam dojść do tragedii
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie