DR MICHAEL YEADON - WYWIAD PLANET LOCKDOWN (NAPISY PL) / MIKE YEADON - PLANET LOCKDOWN INTERVIEW
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9275 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Pod koniec ubiegłego roku brytyjski naukowiec dr Yeadon był współautorem petycji skierowanej do europejskiej agencji ds. leków EMA, żądając natychmiastowego wstrzymania badań klinicznych szczepionek przeciwko Covid-19, twierdząc, że mogą one powodować bezpłodność u kobiet.

Yeadon mówił, że osobiście nie sprzeciwia się stosowaniu szczepionek jako takich, ale ma poważne wątpliwości wobec obecnych, przeciwko COVID-19. Taki pogląd stanowi poważne wyzwanie dla polityków i ekspertów w dziedzinie zdrowia, którzy chcą, by jak najwięcej ludzi zaszczepiło się. Ich zdaniem, wskutek oporów wobec szczepień, pandemia przedłuży się, a COVID-19 rzekomo zabił już ponad 2,6 miliona ludzi na całym świecie.

Yeadon jest współautorem obszernego artykułu na stronie internetowej o nazwie Lockdown Septics, w którym oświadczył, że pandemia jako wydarzenie w Wielkiej Brytanii jest zasadniczo zakończona i nie ma biologicznej zasady, która prowadzi nas do oczekiwania drugiej fali.

Uczony wezwał do zaprzestania masowych testów i stwierdził, że przed rozpoczęciem pandemii 30 proc. populacji była już odporna na COVID-19, co kłóciło się z doniesieniami Światowej Organizacji Zdrowia, która w grudniu zasugerowała, iż mniej niż 10 proc. światowej populacji wykazało oznaki infekcji.

Według profilu LinkedIn Yeadon dołączył do firmy Pfizer w 1995 roku. Wkrótce został jej wiceprezesem i szefem badań alergologicznych oraz oddechowych. Wielu jego byłych kolegów twierdzi, że są zdumieni jego przemianą.

Na początku lutego Yeadon został zbanowany na Tweeterze. Jego obserwatorzy (91 tys. osób) zostali powitani komunikatem: To konto nie istnieje. Na LinkedIn zaś pojawiła się informacja, że jest w pełni emerytowany.

Clare Craig, brytyjska patolog porównała ban dla Yeadona na Twitterze z paleniem heretyków na stosie.

Zbanowany naukowiec jeszcze przed usunięciem z Tweetera informował, że ktoś zamieścił obraźliwy wpis, z powodu którego za kilka dni zostanie wyrzucony. I tak też się stało.

Na koncie Yeadona pojawiły się nie tylko ostatnio, ale także rok temu wiele obraźliwych, antymuzułmańskich tweetów, które miały być przechwycone i zachowane przez archive.org. 4 lutego br. Yeadon tajemniczo wspomniał w swoim tweecie: Wkrótce mnie nie będzie. Dwa dni później był już poza Twitterem.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 9275 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: DR MICHAEL YEADON - WYWIAD PLANET LOCKDOWN (NAPISY PL) / MIKE YEADON - PLANET LOCKDOWN INTERVIEW
Najlepsze komentarze
avatar
anonim136 (*.*.48.136) 2021-05-29 16:38:45 +7
PRAWDA.......................... Odpowiedz
avatar
anonim41 (*.*.34.41) 2021-06-07 00:21:42 +3
Film na YouTube usunięty. Odpowiedz
avatar
anonim25 (*.*.42.25) 2021-06-06 08:48:06 +3
Jesteśmy w dupi e ;/ Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Nowy Gang Wiewióra (2014) Dubbing PL premium Kinowy hit już w CDA Premium. Komedia dla całej rodziny!

Włącz CDA Premium na 14 dni za darmo.
Balerina (2016) Lektor PL premium Piękna bajka dla całej rodziny!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie