Dragon Ball Movie 02 - Sleeping Princess in Devils Castle
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12824 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: pako2315Dawno temu, w epoce, w której po Ziemi wciąż panuje ciemność , wśród pięciu gór zwanych Diabelską Ręką stoi tajemniczy zamek. Tam, według legendy, w obrębie murów zamkowych, strzeżonych przez najczarniejszego i najbardziej złowrogiego władcę podziemia, leży piękna Śpiąca Księżniczka .

Wiele lat później dwunastoletni Goku przybywa do Kame House, aby rozpocząć szkolenie u mistrza Roshiego i nauczyć się więcej umiejętności sztuk walki . Odnajduje Roshiego oglądającego program ćwiczeń z dziewczynami (który lubi Żółw Pustelnik) i zwraca jego uwagę. Ale podczas omawiania planów treningowych podczas lunchu, Goku i Roshi zauważyli małego mnicha zbliżającego się do wyspy na łodzi wiosłowej. Po zeskoczeniu ze swojej łodzi i wylądowaniu na wyspie Roshiego, mnich przedstawia się jako Krillin, a także błaga Roshiego, aby go wyszkolił. Kiedy Roshi odmówił, Krillinowi udało się zmusić go do zmiany zdania, dając mu jako łapówkę magazyny porno . Krillin spotyka także Goku, który nie potrafił odróżnić sposobu, w jaki mężczyźni golą głowyi łysili. Po poinformowaniu chłopców o pochodzeniu Śpiącej Księżniczki, która najwyraźniej jest uwięziona w Diabelskiej Ręce przez złego hrabiego imieniem Lucyfer , Roshi wysyła ich na wyprawę daleko na zachód, aby ją odzyskać. zostań uczniem Mistrza Roshiego. W międzyczasie, wredna blondynka imieniem Launch również odkryła informacje o Śpiącej Księżniczce i planowała ją zabrać. Chłopcy kontynuowali swoją drogę do Diabelskiej Ręki, gdy Krillin używa wszystkich standardowych sztuczek, aby powstrzymać Goku przed dogonieniem, ale przechytrza ich bez poddawania się. Nieco później, Bulma , Oolong , Yamcha i Puar- którzy są na wakacjach - spotkaj się również z Roshim i zapytaj, gdzie jest Goku. Roshi mówi, że on i Krillin zaszli daleko do Diabelskiej Ręki (udając, że jest to park rozrywki lub atrakcja turystyczna), więc gang leci odrzutowcem Bulmas Capsule do zamku. O zachodzie słońca Goku i Krillin w końcu podeszli do samej Diabelskiej Ręki i weszli do środka. Nieznany chłopcom, wszedł również Launch, chcąc ukraść dla siebie Śpiącą Księżniczkę.

Kiedy w pobliżu zamku zapada noc, odrzutowiec zostaje zaatakowany przez ogry, powodując jego rozbicie się, a Bulma zostaje zabrana do Diabelskiej Ręki. Po przebudzeniu w sypialni Bulma spotyka samego Lucyfera i jego lokaja Igoraktórzy pozornie traktują ją jak gościa i pokazują jej konwencję ogrów Śpiącej Księżniczki. Lucyfer następnie ujawnił Bulmie swoją prawdziwą mroczną naturę i przywiązał ją do krzesła, na którym siedziała, z winoroślami, chcąc, by Igor spuścił jej krew przez gigantyczną strzykawkę, aby obudzić Śpiącą Księżniczkę. Słysząc krzyki Bulmy o pomoc, Yamcha, Oolong i Puar udali się na konwencję Śpiącej Księżniczki i (przebrani za ogry przez zmianę kształtu Oolonga i Puara) czekali na okazję, by uratować przyjaciela. Goku i Krillin wpadli na ogry i potwory i walczyli z nimi, w tym z gigantycznym diabłem o imieniu Ghastel, który został następnie zjedzony przez potwora bagiennego podczas ich ataku, aż wpadli prosto do sypialni Śpiącej Księżniczki, którą znaleźli tylko jako gigantyczny klejnot , zaburzając konwencję.Następnie Launch przyjeżdża na swoim motocyklu, zabiera Śpiącą Księżniczkę i odjeżdża. Gdy Goku i Krillin ścigają Launch, nie zauważając Bulmy i pozostałych, zmiana kształtu Oolonga zużywa się po pięciu minutach, przez co Puar wraca do siebie po tym, jak widzi w szoku, że Oolong wrócił do swojego normalnego ja. Ich przebranie zostaje zniszczone, a Yamcha, Oolong i Puar zostają schwytani. Kiedy Launch przebija się przez ogry, strzelając do nich z karabinu maszynowego, jej włosy łaskoczą ją w nos i kicha. Zmieniona w ładną niebieskowłosą wersję siebie, Launch spadła z motocykla i wylądowała na ziemi, zdezorientowana tym, co robi. Goku odzyskał Śpiącą Księżniczkę, ale Lucyfer pojawił się z ogrami, trzymając Krillina. Po otrzymaniu ostrzeżenia, które w konsekwencji doprowadziłoby do śmierci Krillina,Goku siłą zwraca Śpiącą Księżniczkę Lucyferowi i żąda uwolnienia przyjaciela. Ale zamiast tego Goku zostaje pobity przez ogry po tym, jak różowy mały diabełek sparaliżował go, gryząc jego ogon, źródło jego słabości, ku rozpaczy Krillina nad nim.

Później Lucyfer używa światła księżyca w pełniaby wzmocnić Śpiącą Księżniczkę, skutecznie ją budząc. Na zewnątrz Diabelskiej Ręki gang, w tym poobijany i posiniaczony Goku, jest zamknięty w gigantycznej ścianie skalnej. Ale Goku spojrzał na księżyc i przekształcił się w Wielką Małpę, niszcząc ścianę i uwalniając gang. Szalejący Goku następnie ściga gang, podnosząc Launch i próbując ją pożreć. Yamcha i Krillin złapali ogon Goku, osłabiając Wielką Małpę i pozwalając Puarowi zmienić kształt w parę nożyczek i odciąć go. Goku wraca do swojego normalnego, ale nagiego ja, ale nie pamiętał nic z tego, co zrobił w swojej potwornej postaci. Panikuje również, gdy odkrywa, że jego ogon zniknął, ale szybko o tym zapomina. Po powrocie do zamku Lucyfer włożył Śpiącą Księżniczkę do działa laserowego i przygotował ją do zniszczenia wschodzącego słońcapomimo próśb Bulmy. Nagle na ratunek przybyli Goku (w spodniach Oolonga), Krillin i Yamcha. Podczas gdy chłopcy walczą z Lucyferem, Yamcha zabija Igora i uwalnia Bulmę. Tak jak Lucyfer aktywuje działo laserowe, Goku używa Kamehamehafala, aby go uszkodzić, powodując zawalenie się zamku. Podczas gdy gang uciekał, spadające działo zabija Lucyfera, strzelając w niego, Śpiąca Księżniczka zniknęła, a Diabelska Ręka została w połowie zniszczona. Po tym, jak słońce wzeszło bez szkody, gang zostaje uratowany, a Krillin okazuje skruchę, chociaż tak naprawdę nie przeprasza Goku za swoje zachowanie. Gang następnie pozował do pokoju, gdy niewidoczny aparat fotografował ich i Diabelską Rękę. Obaj chłopcy wracają do Kame House ze startem, a Roshi jest bardzo zadowolony. Myśląc, że chłopcy zdali egzamin na Launch, jakby była Śpiącą Księżniczką, przyjmuje ich oboje jako uczniów, a on zabiera ze sobą Launcha do swojego domu. W pewnym momencie Goku i Krillin byli zadowoleni z czasu na trening,ale potem zaczęło się źle, kiedy Launch zamienia się w jej złe ja z kichnięciem i wypędza Roshiego z domu. Strzela do Roshiego, Goku, Krillina i Turtlea aż do przejściamucha sprawia, że znowu kicha, odwracając ją z powrotem do swojego dobrego ja. Launch przeprosił za swoje czyny, gdy zaskoczona grupa odeszła od niej trochę.

pokaż cały opis
W katalogu: KINÓWKI wszystkie Dragon Ball
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 12824 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dragon Ball Movie 02 - Sleeping Princess in Devils Castle
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie