Fraktalny Kameleon
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9626 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: cedeak

Fraktalny Kameleon Facebook profil.Wierzyć można w rzeczy, które są mało prawdopodobne, w rzeczy, które są irracjonalne.

Wiedzieć coś to nie wierzyć, że coś się stanie.

Życie to energia na dodatek energia, która działa obojętnie od czasoprzestrzeni. - upiorne działanie na odległość (A. Einstein) - determinowanie spina elektronu - postrzeganie szczeliny fotonu (doświadczenie Younga z pojedynczymi fotonami)

Moja najkrótsza definicja to energia determinująca cząstki materii do układania się. A energia nie znika tylko zmienia swój nośnik(?).

A gdy największą i nieprzeźroczystą kulę oświetla największy i jedyny promień światła to zawsze pół kuli tej jest w absolutnej ciemności.

A dwa przeciwstawne bieguny tworzą jedno i są tym samym lecz prawa, którymi się żądzą są przeciwstawne względem siebie. ???
Mój stosunek do wiary, Boga, moje wytłumaczenie dla cudów, nawiedzeń, moja podstawa moralności jest taka:

Jeżeli człowiek (świadomość człowieka, ów siła determi... ) po śmierci żyje dalej to najprawdopodobniej wg mnie w świecie, który charakteryzuje się przeciwstawną zasadą funkcjonowania rzeczywistości do rzeczywistości tego świata gdzie żył (jedną kulę tworzą dwie przeciwstawne półkule (górna i dolna)), czyli żyje w świecie gdzie panuje zasada nieograniczoności, nieograniczona wiedza - świat, w którym nie da się ukryć (jakiejkolwiek sekundy) swojej historii. Wniosek; czyn (jakikolwiek) względem kogokolwiek może być najcenniejszym czymś bo w świecie po śmierci każdy może mieć jakąkolwiek cząstkę materii w takiej ilości w jakiej chce, w takim ułożeniu w jakim chce, tak zachowującą się jak chce, ale nie może mieć jednego, nie może mieć takiej historii jaką chce, historia jest jedna - nie da się jej zmienić tylko jak już to napisać od nowa.

Uważam że życie, które podlega części świata, na której panuje zasada nieograniczoności może realnie zaingerować na część świata, na której panuje zasada ograniczoności, ze względu na zasadę nieograniczoności części świata, której aktualnie podlega, tym samym być przyczyną powstania na części świata, na której panuje zasada ograniczoności, zjawiska, które istnieje wbrew racjonalnej logicznej dedukcji, dlatego właśnie wszelkie zjawisko, które zaistniało, istnieje, lub, które zaistnieje, wbrew racjonalnej logicznej dedukcji nie jest dla mnie argumentem poświadczającym o tym, że dany inicjator ów zjawiska jest dobry, ponieważ życie może oszukać, innymi słowy może np. uczynić czyn bezpośrednio korzystny dla innego życia w celu uzyskania jego przychylności a następnie zmanipulowania nim.

Życie po stronie nieograniczoności, które jest związane z taką historią, która sprawia, że każde inne życie nie chce z nim nawiązać jakiejkolwiek interakcji, może z tego powodu skłonić się do złamania zasady nie ingerowania z strony nieograniczoności na stronę ograniczoności i następnie zmanipulować życiem po stronie ograniczoności (życiem które sobie piszę historię bardziej wartościową, które sobie piszę historię po stronie tej, w której cokolwiek zrobione ma większą wartość, ponieważ składnikiem danego czegoś jest jeszcze pokonanie problemu wynikającego z niedostatku), ponieważ chcę aby zaistniało życie z historią gorszą od jego historii tym samym uzyskując możliwość życia, które będzie chciało z nim nawiązać interakcje.FUNDAMENT tej rozkminy

1. Życie najprawdopodobniej nie kończy się z chwilą śmierci, ponieważ podstawą życia jest energia (energia determinująca cząstki materii do układania się, kwanty - postrzeganie szczeliny fotonu, determinowanie spina elektronu, zanim powstanie pierwsza cząstka ciała człowieka, czyli zygota, energia sprawia, że plemnik łączy się z komórką jajową w wyniku czego znika plemnik i znika komórka jajowa a powstaje zygota) a energia nie znika tylko zmienia swój nośnik, więc skoro nie znika tylko zmienia swój nośnik to najprawdopodobniej z chwilą śmierci przedostaje się na drugą część świata (kula ma dwie półkule), która charakteryzuje się przeciwstawną zasadą funkcjonowania ów tamtej części świata rzeczywistości do rzeczywistości części świata ów życia (gdy największą i nieprzeźroczystą kulę oświetla największy i jedyny promień światła to zawsze pół kuli tej jest w absolutnej ciemności, jedną kulę tworzą dwie przeciwstawne półkule (górna i dolna) - dwa przeciwstawne bieguny tworzą jedno i są tym samym lecz prawa, którymi się żądzą są przeciwstawne względem siebie).

2. Skoro na części świata, do której się trafia po śmierci (energia nie znika tylko zmienia nośnik) panuje przeciwstawna zasada funkcjonowania rzeczywistości, panuje zasada nieograniczoności, to można tam np. mieć nieograniczoną wiedzę, czyli tam się jest w świecie, w którym nie da się ukryć swojej historii z części świata, na której cokolwiek zrobione ma większą wartość, ponieważ nieodłącznym składnikiem dodatkowym czegokolwiek jest pokonanie trudności wynikającej z ograniczoności - po śmierci nie da się ukryć swojej wartościowszej historii.

3. Czyn (jakikolwiek) względem kogokolwiek może być najcenniejszym czymś bo w świecie po śmierci każdy może mieć jakąkolwiek cząstkę materii w takiej ilości w jakiej chce, w takim ułożeniu w jakim chce, tak zachowującą się jak chce, ale nie może mieć jednego, nie może mieć takiej historii jaką chce, historia jest jedna - nie da się jej zmienić tylko jak już to napisać od nowa.
NAJCENNIEJSZY PREZENT

I. Zasada biegunowości.
II. Zasada zmieniania nośnika przez energie.

(energia nie znika tylko zmienia swój nośnik, dwa przeciwstawne bieguny tworzą jedno i są tym samym lecz prawa, którymi się żądzą są przeciwstawne względem siebie)

... na biegunie nieograniczoności ze względu na nieograniczoność można np. zrobić sobie replikę czegokolwiek, więc...

(nieograniczona wiedza - świat, w którym nie da się ukryć (jakiejkolwiek sekundy) swojej historii)

... więc można sobie zrobić replikę kogokolwiek i z nią np. się bawić...

... lecz jest pewien mankament...

... nawet najpiękniejsze mieszkanie dla kogoś może być najbrzydszym mieszkaniem jeżeli działy się w nim brzydkie rzeczy...

... więc najpiękniejszym prezentem może być np. przypisanie swojemu awatarowi najpiękniejszej historii, aby ktoś kto sobie go zreplikuje aby się z nim bawić nie obrzydł z powodu zapoznania się z czym on jest związany, aby komuś nie odebrać przyjemności...

... z swojego życia...

... może dla kogoś jest ono najcenniejszym marzeniem?


Jak wezmę dowolny przedmiot i oświetlę go jednym promieniem światła to zawsze podzielę go na połowę, która będzie w odcieniach jasności i na połowę, która będzie wszędzie tak samo oświetlona - czyli wszędzie będzie tylko ciemność brak jednego fotona (w idealnej próżni ale tego nie muszę dodawać bo powiedziałem tylko jeden a cząstka np. powietrza to już by było 2). Kula w moim spostrzeżeniu jest najbardziej równym obiektem - od środka wszędzie ta sama, równa odległość.


Sam koncept nieograniczoności to koncept, w którym każdy byt, w którym się znajduje jest równy, bo każdy ma nieograniczone możliwości.


Źródło wszystkiego?
1. Ja [z przed narodzin] nim mogę być.
2. Źródło nie istnieje wszechświat jest fraktalny, w końcu naturalne struktury tj. np. ramiona galaktyki dążą do uzyskania kształtu jak najbardziej mającego w sobie [a+b]:aa:b - a to jest fraktal.Dodam, że wg mnie logiczne jest to, że istnienie kogoś kto ma najgorszą historię jest bardziej prawdopodobne niż przeciwnie. Tak złą historię, że ktokolwiek nie chce z nim wejść w jakąkolwiek interakcje a to oznacza, że ten ów ktoś nawet do swoich botów nie może dać zaskakującego mechanizmu bycia, aby gra nie była nudna, bo na podstawie siebie jak da im to będzie go znał czyli gra z nimi będzie nudna. A nawet spojrzenie na kogoś to już coś, bo można z tego wyekstrahować mechanizm nowy. Więc to życie właściwie skazane jest na życie gorsze od niego aby mieć na kogo nawet spojrzeć - bo to już coś. Więc to życie skoro jest na półkuli nieograniczoności to może stworzyć doskonałych aktorów - doskonale przewidywać jakie działania stworzą większe prawdopodobieństwo większego zdeprawowania się od niego.

A spojrzenie na życie na półkuli ograniczoności to nie to samo co spojrzenie nawet na to samo życie ale gdy znajduje się ono po stronie nieograniczoności (bo wtedy jest w pełni).I. Nie krzywdzić kogokolwiek. Nie być obojętnym wobec krzywdy kogokolwiek.
II. Zawsze przekładać rozum ponad uczucia.
^filary egzystencji

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9626 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Fraktalny Kameleon
Możliwość komentowania tego materiału została zablokowana
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie