Dlaczego Bogaci Mają Szczęście, a Biedni Pecha?
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9714 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Adrian Kołodziej
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-03-11

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego bogaci zarabiają coraz więcej, a biedni coraz mniej, ten materiał jest dla Ciebie!

Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Wyzwanie 21 dni: https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/wyzwanie/21-dniowe-wyzwanie/
Reklama na Facebooku :https://kolodziejconsulting.pl/pro/facebook-ads-szkolenie/facebook-ads-szkolenie/
Mój blog: https://adriankolodziej.pl/blog/

Spis treści:

Dlaczego jesteś biedny i nie masz kasy?

1. Sprzeżenie zwrotne zjawisko w psychologii. Jeśli jakiś zawodnik wygrywa zawody przybywa mu kibiców np. Adam Małysz skakał wiele lat, ale miał tylko kilku kibiców. Zaczął wygrywać, przybywało mu kibiców. Im więcej wygrywał, tym miał ich więcej. Gdy jakiś kraj wygrywa wojnę, automatycznie ma więcej sojuszników.

Jak działa sprzężenie zwrotne? Jeśli usłyszysz w dzieciństwie, że tacy, jak Ty nie osiągną sukcesu, automatycznie zaczynasz o tym myśleć. Gdy pojawi się niepowodzenie, wracasz do tych słów. Spirala się nakręca. Masz coraz więcej niepowodzeń. Buduje się przekonanie. Nic nie osiągasz.

Ludzie bogaci często mają przekonanie, że wszystko im sprzyja. Każdy drobny sukces odbierają jako potwierdzenie tej tezy. Automatycznie zarabiają więcej, gruntują się w przekonaniu i są coraz bogatsi.

2. Żyjesz w przeszłości lub przyszłości jeśli zaczynasz żyć tym, co Ci się nie udało stajesz się więźniem przeszłości. Zobacz ile ludzi żyje w przeszłości. Próbowałem i mi się nie udało. Problem przeszłości jest taki, że jej nie zmienisz. Inni z kolei żyją przyszłością. Mają pożądany obraz siebie i aktualny. Ten pożądany się różni, więc są nieszczęśliwi. Wizualizacje nie działają, gdy nie żyjesz w przyszłości. Wyznacz cel, zobacz jak ma wyglądać wynik, ale żyj w teraźniejszości.

Żeby przerwać sprzężenie zwrotne musisz: działać, obserwować wyniki, zmieniać działanie i w ten sposób osiągasz wyniki. To spowoduje, że zmieniasz sprzężenie zwrotne na pozytywne i masz coraz więcej wyników. Jednak musisz żyć tu i teraz.

3. Twój mózg nie odróżnia tego, co prawdziwe od wyobraźni żyją w przeszłości rodzisz w ciele negatywne emocje. Przywolujesz negatywne obrazy. Mózg nie odróżnia tego, co było od tego, co jest.

Nie ważne kim jesteś, a w to co wierzysz. Prawda nie ma znaczenia. Musisz wierzyć, że zostałeś powołany do czegoś wielkiego. Pracować nad tym, a w końcu to stanie się prawdą.

4. Nie rozumiesz swojej mrocznej natury.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9714 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dlaczego Bogaci Mają Szczęście, a Biedni Pecha?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie