5 GIER NA ZABICIE CZASU NA WASZE TELEFONY! :D | Mobilne Granie [#61]
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10289 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Sitr0x
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2016-04-27

7000 LAJKÓW ZA DZISIEJSZE GRY?! :D
Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x
Instagram ► http://instagram.com/sitr0x
Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x
SNAPCHAT ► sitr0x

Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie

Link do tapety ► https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiAsc2_1I7MAhXH2CwKHdXNCroQjBwIBA&url=http%3A%2F%2Fwww.hdiphone6wallpapers.net%2Fiphone-6-backgrounds%2Fiphone-6-wallpapers-1%2Fiphone-6-wallpapers-hd-1042niyh6-1080x1920.jpg&psig=AFQjCNFBhtb2mbkP9xBAlBHEbYqEcWOK5Q&ust=1460741543804585

▼▼Android ▼

Charles ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crater.charles

Angry Mother ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kingkonggames.angrymother

Bush Ambush ► https://play.google.com/store/apps/details?id=br.com.tapps.bushambush

Infinite Stairs ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nflystudio.InfiniteStaircase

Lonely One ► https://play.google.com/store/apps/details?id=com.loadcomplete.lonelymitty


▼iOS▼

Charles ► https://itunes.apple.com/us/app/charles/id1085460782?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

Angry Mother ► https://itunes.apple.com/pl/app/angry-mother-fast-furious/id1039802502?l=pl&mt=8

Bush Ambush ► https://itunes.apple.com/pl/app/bush-ambush-game/id929294037?l=pl&mt=8

Infinite Stairs ► https://itunes.apple.com/pl/app/infinite-stairs/id947742764?mt=8

Lonely One ► https://itunes.apple.com/us/app/lonely-one/id1024951639?mt=8


▼Windows Phone▼

Charles ► Brak :(

Angry Mother ► Brak :(

Bush Ambush ► Brak :(

Infinite Stairs ► Brak :(

Lonely One ► Brak :(

Film nagrany za pomocą Elgato Game Capture HD 60 - https://www.elgato.com/en/gaming/game...

Dzięki za obejrzenie tego materiału! :)

pokaż cały opis
W katalogu: Mobilne granie
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10289 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 5 GIER NA ZABICIE CZASU NA WASZE TELEFONY! :D | Mobilne Granie [#61]
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie