Socjalizm zakłamana nazwa komunizmu! Program socjalny zakłamana nazwa programu społecznego.  Żeby ludzie utożsamiali program społeczny z komunizmem.
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8675 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Socjalizm zakłamaną nazwa komunizmu.
Programy socjalne zakłamana nazwa programu społecznego które ma odwrócić uwagę od braku odpowiedniej kontroli naszej waluty złotówki. Żeby ludzie utożsamiali program społeczny z komunizmem. A programy społeczne nie są zarezerwowane ani dla komunizmu ani dla kapitalizmu! Można jedynie sprzeczać się które są odpowiednie, a które nie! Nie popieram np. dochodu gwarantowanego pieniędzy bez pracy które będzie dawane ludziom po plandemii żeby uwiarygodnić kłamstwo globalnego ocieplenia mimo że klimat zmienia się cyklicznie raz jest cieplejszy raz chłodniejszy. Celowo chcą zmniejszać pod tym argumentem produkcje na świecie żeby doprowadzić do niedoborów żywności i innych produktów i na fali niezadowolenia ludzkości doprowadzić do wojny po której żeby ludzie błagali o stworzenie komunistycznego rządu światowego który zaprowadzi porządek... Te kłamstwo socjalizm zakłamanej nazwy komunizmu ma uwiarygodnić zakłamaną ekonomię i po to aby odwrócić uwagę od braku odpowiedniej kontroli nad naszym pieniądzem. Złotówki która w pośredni sposób jest kontrolowana przez międzynarodową finansjerę i masonerię 8000-8500 ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie poprzez system finansowy oparty o rezerwy walutowe to pośrednie kontrola naszego pieniądza która powoduje wieczne braki pieniądza, wieczną konieczność zadłużania, a międzynarodowa finansjera stopniowo przejmuje całe państwo za długi. Programy społeczne nie są zarezerwowane ani dla komunizmu ani dla kapitalizmu. Ale bredząc o wysokich podatkach które są problemem odwraca się uwagę od odpowiedniej kontroli nad naszym pieniądzem. Wysokie podatki są konsekwencją braku suwerennej waluty którą złotówka nie jest. Potrzebujemy dwóch walut złotówki i złotka. Złotówka mimo pośredniej kontroli potrzebna nam jest do handlu z innymi krajami. A złotek do uzupełnienia braków wywołanych pośrednią kontrolą
zmniejszenie podatków, nasyceniem gospodarki pieniądzem, nie zaciąganiu nowych długów.

Zakamuflowany system autorytarny z pozorami demokracji gdzie dawne komuchy dalej rządzą Polską. A raczej zarządzają w imieniu międzynarodowej hucpy kryminalnej finansjery i masonerii 8000-8500 ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. 5 partii uwiarygadnia fałszowanie wyborów za pomocą systemów komputerowych. Udają że gryzą się po kostkach. Powiedzą nam wszystko co chcemy usłyszeć nawet konfederacja pozornie odkłamuje plandemię. Ale kłamie o systemie finansowym w takim sposób że uwiarygadnia patologiczny system finansowy tych co stworzyli plandemię. Oraz namawiała nas wiele razy do głosowania elektronicznego żeby już zawsze nas mogli kontrolować! Muszą być ręcznie liczone wybory nie tylko na poziomie lokalu wyborczego... i zmienione procedury wyborcze. Żadnych podpisów zbieranych dla kogoś kto chce kandydować. Każdy może kto ukończył odpowiedni wiek. Oraz posiadanie dwóch walut złotówki i złotka. Złotówka w pośredni sposób kontrolowana jest przez międzynarodową finansjerę poprzez tzw. rezerwę walutową. Ale mimo to złotówka jest nam potrzebna do handlu z innymi krajami w patologicznym systemie finansowym międzynarodowej finansjery i masonerii... Poprzez to że jest pośrednia kontrola nad walutą wiecznie brakuje pieniądza, wiecznie musimy się zadłużać, podatki są wysokie, finansjera przejmuje wszystko za długi... Potrzebujemy drugiej waluty złotka nie będącej w ich systemie finansowym opartym o rezerwy walutowe... Wtedy zaczną przypuszczać ataki ekonomiczne na nasz kraj i wartość złotówki. I gorsze rzeczy mogą zacząć robić. Ważne jest wyczucie czasu kiedy to zrobić. Pieniądz nie może być oparty ani o złoto, srebro czy surowce naturalne. Manipulując kursem złotówki a druga waluta złotek byłaby tyle samo warta mogliby przejąć nasze dobra za bezcen. Oraz szantażować polityków ze je przejmą jeśli czegoś nie zrobią... Pieniądz być może powinien być oparty o urodzonego Polaka w Polsce żeby nam nie sprowadzali imigrantów pod hasłem zwiększania dodruku pieniądza. Np. ilość pieniądza średnia krajowa razy 12 miesięcy razy ileś tam 5 czy 10. na osobę. I tyle może być pieniądza. Plus nieprzewidziane sytuacje jak kataklizmy, wojny że wtedy można zwiększyć jeśli brakuje pieniądza. O ile będzie chodziło jedynie o obronę kraju... Okropnie ważne są szczegóły tej drugiej waluty, aby druga waluta nie była również jak złotówka w pośredni sposób kontrolowana!!!!

Fałszowanie wyborów za pomocą systemów komputerowych! Jeśli to się nie zmieni będą z nami robili co chcą!
Tylko ręczne liczenie głosów daje nadzieję że wybory będą liczone w sposób prawidłowy i nie tylko w lokalu wyborczym!!! Zakamuflowany system autorytarny z pozorami demokracji gdzie dawne komuchy dalej rządzą Polską. A raczej zarządzają w imieniu międzynarodowej hucpy kryminalnej finansjery i masonerii 8000-8500 ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. 5 partii uwiarygadnia fałszowanie wyborów za pomocą systemów komputerowych. Udają że gryzą się po kostkach. Powiedzą nam wszystko co chcemy usłyszeć ...
Dodatkowo mogą zliczać systemy komputerowe dla większej pewności. Ale dodatkowo! I serwery powinny być pod kontrolą państwa na terenie państwa które przeprowadza wybory!
Na każdym poziomie wyborów lokalu wyborczego, powiatu, województwa, państwa protokoły z każdego etapu zliczania głosów powinny być fotografowane i zamieszczane na stronach państwowej komisji wyborczej gdzie każdy mógłby pobrać i sam liczyć jakby się jemu chciało. Transmisja online z całego lokalu wyborczego gdzie wszystko z lokalu widać w transmisji, mężowie zaufania na każdym etapie, przeźroczyste urny.
1.Ręczne liczenie wyborów jako podstawa liczenia wyborów.
2.Protokoły z każdego etapu fotografowane zliczone przynajmniej dwukrotnie, podpisane pod groźbą odpowiedzialności karnej w przypadku fałszerstwa komisji i mężów zaufania. Protokoły zamieszczone na strony państwowej komisji wyborczej gdzie każdy mógłby je pobrać.
3. Przeźroczyste urny.
4.Kamery z widokiem na cały lokal jeśli jedna kamera nie jest w stanie tego zrobić do 2 lub więcej i transmisja od momentu rozpoczęcia głosowania do podpisania protokołów i zamieszczenia protokoły z trybem natychmiastowym na strony państwowej komisji wyborczej. Każdy obywatel miałby dostęp do transmisji.
5.Systemy komputerowe jako dodatek do zliczania wyborów dla większej pewności. A nie jako główne źródło informacji o wynikach głosowania.
6.Wybory przeprowadzone jedynie w lokalu wyborczym liczone według wcześniejszych punktów.
Każdy kto namawia was na głosowanie elektroniczne czy korespondencyjne przyczynia się do fałszowania wyborów!!!!!!!!
Nawet zrobili nam przeźroczyste urny, bo kiedyś dosypywali głosy jak nie były tak rozwinięte systemy komputerowe. A teraz mamy przeźroczyste urny i wozy strażackie dla gminy która najbardziej uwiarygodni ten teatrzyk. Co następne karetki, respiratory, leki, może dofinansowanie czegoś pieniędzmi?

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8675 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Socjalizm zakłamana nazwa komunizmu! Program socjalny zakłamana nazwa programu społecznego. Żeby ludzie utożsamiali program społeczny z komunizmem.
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Psy 3: W imię zasad (2020) Cały film PL premium Kina zamknięte? #zostańwdomu

Zobacz mega hit już w CDA Premum!
Nowy Valerian i Miasto Tysiąca Planet (2017) Lektor PL premium Najnowsza produkcja Luca Bessona zrealizowana z ogromnym rozmachem!

Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Logowanie