Sakura Trick odc 6

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 13947 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Rozwijający swe skrzydła u progu lat siedemdziesiątych gatunek mang traktujących o miłości między dwiema kobietami szybko ograniczył się samoistnie, jeśli chodzi o tematykę. Przez niemal trzy kolejne dekady autorki komiksów spod znaku yuri uważały za punkt honoru opowiedzenie każdej ze swoich historii w sposób ponury, przejmujący i dramatyczny. Nieodzowny wydawał się także odpowiednio tragiczny finał, nierzadko ukazujący zgon jednej lub obu bohaterek. Taka konwencja, dominująca notabene także w mangach yaoi, wydawała się do pewnego stopnia uzasadniona poruszaną tematyką, częstokroć będącą tabu a dodajmy, iż fabułę tych mang autorki osadzały bardzo często w czasach im odległych. Jednakże, gdy w połowie lat dziewięćdziesiątych młodziutka Rika Takashima stworzyła zrywający całkowicie z tymi schematami komiks Ricatte Kanji, szybko okazało się, że jest zapotrzebowanie na pozycje podchodzące do tematyki yuri inaczej.

pokaż cały opis
W katalogu: Sakura Trick
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 13947 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Sakura Trick odc 6
Najlepsze komentarze
avatar
anonim12 (*.*.183.12) wysłano z m.cda.pl 2020-12-13 20:19:09 +9
To jest takie cute ..jeju Odpowiedz
avatar
anonim89 (*.*.234.89) 2020-12-08 14:36:46 +7
piszcie serduszka bo moje serduszko eksploduje . Odpowiedz
avatar
anonim56 (*.*.184.56) 2021-02-01 13:34:07 +4
podoba mi się to anime ,ale mam wrażenie jakby Yuu manipulowała Haruką,a ta była o nią niezdrowo zazdrosna XDD Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie