Colony 10 sezon 1

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Odblokuj dostęp do 10608 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Choć sam zwiastun nie wydawał mi się z początku zbyt interesujący, to jednak po obejrzeniu kilku odcinków okazał się wciągający i zaskakujący.
W dużym uproszczeniu kosmici przejmują rządy nad ludzkością, wykorzystując część wyselekcjonowanych ludzi jako przyszłe instytucje okupacyjne Ziemi (kolaboranci). Poza kosmitami i kolaborantami istnieją też zwykli obywatele, którzy zmuszeni są przestrzegać rygorystycznych reguł panującego nowego porządku w ramach już nie miast, a tzw. bloków, nie mając kontaktu z innymi aglomeracjami, czy krajami, bowiem wokół bloków powstał ogromny mur. Czy coś dzieje się za nim? Jaki los spotka naszych głównych bohaterów, których możecie kojarzyć z Lost czy Prison Break?
Czy pojawi się jakieś światełko w tunelu przed nadchodzącą ostateczną anihilacją?

pokaż cały opis
W katalogu: Colony (Serial TV 2016-2018) - +napisy_PL
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10608 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Colony 10 sezon 1
Najlepsze komentarze
avatar
anonim184 (*.*.52.184) wysłano z m.cda.pl 2022-02-05 17:23:40 0
Brak napisów Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie