BRAWL STARS POLSKA LIVE - GRY Z WIDZAMI
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9485 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Hi-BENNY

Dotacje 1zł - 1 minuta dłużej: https://tipply.pl/u/benny
Donejtorzy mają pierwszeństwo w grach
Instagram: https://www.instagram.com/brawlstars.benny/

Kanał Megs: https://bit.ly/megslenka
Discord: https://bit.ly/discord-bennego
E-Mail: brawlstar.benny@gmail.com

Zagraj w Brawl Stars z Bennym

Jak zapisać się do gry?
Zapisy do gry: https://bit.ly/zagraj-z-bennym
Bez kolejki wysyłając donejta: https://tipply.pl/u/benny
Wejdź w link i podaj swój nick , ilość pucharków i zaproś mnie do znajomych.

Dołącz do klubu wariaci bennego 20CR9V8L9
Dodaj mnie nie do znajomych używając kodu J8RPJ09V

Komendy na Live (wpisz na czacie)
!donejt - Informacje o dotacjach
!id - Pokazuje moje ID i ID klubu
!instagram - Link do Instagrama
!komputer - Mój sprzęt
!megs - Kanał mojej dziewczyny (Megs)
!zagraj - Jak zagrać z Bennym

Top Donejtorzy:
1. DIDA - 177zł
2. Orzełek Yt - 25zł
3. Senshi - 17zł
4. Koliszek - 10zł

Sprzęt którego używam do produkcji tego kanału
Apple iPhone 11 Pro Max
Mac Mini (2018) 3.2 GHz 6-Core Intel Core i7 - 32 GB 2667 MHz DDR4
Final Cut Pro
Sony A6400, Sigma 16 mm F1.4
Blue Yeti

Brawl Stars Polska to polska społeczność Graczy, Streamerów i Youtuberów, która poza samą rozgrywką interesuje się również ciekawostkami z Brawl Stars, memami, unboxingami czy innymi grami firmy Super Cell. Do topowych twórców nagrywających gameplaye z Brawl Stars w Polsce należą: SmileX, Farell, Dżejdżejka, Sitr0x, Wojan, Gabi, Ewela czy VCR których materiały często wyświetlane są również w grze. Wspólnie tworzymy najlepsze strategie czy omawiamy bieżące aktualizacje w grze a każdy widz Bennego może przesłać swoje funny moments i gościnnie wystąpić na kanale na przykład podczas transmisji live czy na odcinku z widzami.

Brawl Stars to świetna gra wieloosobowa na smartfony oraz tablety z iOS i Android wydana przez firmę Super Cell 12 grudnia 2018. Głównym zadaniem gracza jest walka między sobą lub z botami (sztuczną inteligencja Ai) lub w drużynach między innymi graczami. Ten rodzaj gier to tak zwana MOBA z elementami battle royale znanymi z League of Legends czy Fortnite. Gracze mogą wybierać spośród wielu postaci i map będącymi zarazem różnymi formami rozgrywki. Postacie w grze są również w wesoły sposób nazywane zadymiarzami czy awanturnikami i dzielą się na klasy oraz charakteryzują się różnego rodzaju rzadkością. Wiele postaci w Brawl Stars można odblokować poprzez codzienną grę, wyzwania specjalne czy otwierając skrzynki również zwane boxami. Skrzynki to też główne źródło gemów czyli waluty dostępnej w grze za prawdziwe pieniądze. Otwierając skrzynki gracz ma szansę wygrania super umiejętności do bohaterów, gadżetów czy złota za które może kupować wyjątkowe przedmioty.

Otwieranie skrzynek w Brawl Stars to chyba najlepsza forma rozrywki na YouTube. W grze wyróżniamy trzy rodzaje (wielkości boxów) z których dostajemy różnego rodzaju nagrody. Najlepsza skrzynka to tak zwany Megabox (mega box) oraz duża skrzynka (big box) z którego możemy dostać legendarne czy epickie postacie. Niestety nie każda skrzynka daje gwarancję wygrania wspaniałej nagrody. YouTuberzy często organizują tak zwane openingi czyli otwieranie skrzynek kupując dziesiątki a nawet setki boxów aby pokazać widzom ile środków potrzeba aby wymaxować swoje konto. Ostatnio w grze pojawiła się jednak ciekawa aktualizacja która wprowadziła karnet bojowy (brawl stars pass) umożliwiający zdobywanie skrzynek znacznie szybciej. Wykonując codzienne zadania mamy możliwość odblokowania podstawowych nagród a także nagród bonusowych o znacznie większej wartości. W aktualizacji z maja 2020 w grze pojawiła się nowa postać Gale którą można odblokować właśnie w ten sposób.
#brawlstars #brawlstarspolska #megabox

brawl stars polska,brawl stars,live,brawl stars na żywo,brawl stars po polsku,benny,brawl stars benny,brawl stars gry z widzami,z widami,na żywo,bs,benny gry z widzami,BRWAL STARS POLSKA LIVE - BENNY GRY Z WIDZAMI,brawl stars z widzami,gram z widzami,benny live,benny na żywo,bs polska,bs po polsku,polskie,live stream,brawl stars polska live,brawl stars polska na żywo,bs live,bs na żywo

Brawl Stars to nie tylko skrzynki i umiejętności ale również skórki (skiny). Korzystając z gemów możemy w dowolny sposób zmienić wygląd naszego ulubionego bohatera by pokazać innym graczom że jest to nasza ulubiona postać. Dołącz do społeczności Brawl Stars Polska i zasubskrybuj mój kanał po więcej tego typu materiałów.

brawl stars,brawlstars,benny,brawl stars benny,benny brawl stars,brawl stars polska,brawl stars pl,super cell,brawl stars opening,brawl stars skrzynki,brawl stars oferta,brawl stars po polsku,brawl stars gameplay,opening skrzynek brawl stars,brawl stars funny moments,brawl stars live,brawl stars update,karnet bojowy brawl stars,VCR,Yoshi,Dżejdżejka,Manoyek,Sitrox,Farell,Torii,brawl stars poradnik,brawl stars kody,mega box opening,brawl stars konkurs,ios

pokaż cały opis
W katalogu: Brawl Stars Folder prywatny
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9485 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: BRAWL STARS POLSKA LIVE - GRY Z WIDZAMI
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Mayday (2020) Cały film PL premium Kina zamknięte? #zostańwdomu

Zobacz świetną polską komedię już teraz w CDA Premum!
Kaczki z gęsiej paczki (2018) Dubbing PL premium Zwariowana gęś wkracza do akcji!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie