Dantes. Inferno. An. Animated. Epic.pl. 2010. 720p. BluRay. x264 - PhoenixRG
Następne wideo
anuluj
avatar
Dodał: moszter

Piekło Dantego to film animowany stworzony na podstawie gry wydanej przez Electronic Arts. Piekło z klasycznej Boskiej komedii Dantego Alighieri w japońsko­koreańsko­amerykańskiej wersji animowanej, stanowiącej materiał promocyjny dla przeznaczonego na konsole mordobicia.
Koniec wieku XIII. Mieszkaniec Florencji, Dante Alighieri, po doświadczeniu nieszczęśliwej miłości pisze jeden z najbardziej znanych w historii poematów - Boską Komedię. Początek wieku XXI. Ponad 600 lat później utwór Dantego nadal znany jest zbiorowej świadomości, powstaje gra oparta na jego podstawie, równolegle do filmu animowanego opowiadającego o drodze do czeluści piekieł.
Dante, krzyżowiec, powraca z krucjaty do domu, do ukochanej Beatrycze. Gdy przybywa na miejsce, okazuje się, że cała jego rodzina i służba została zamordowana, a jego narzeczona wydaje z siebie ostatnie tchnienie. W ostatnich słowach pyta rycerza, czy był jej wierny podczas trzyletniej wyprawy i, słysząc zapewnienia Dantego o miłości i niewinności, kona. W tym momencie z piekielnych czeluści wyłania się Lucyfer, zarzucając mężczyźnie kłamstwo i porywając niewinną i czystą Beatrycze w najgłębsze otchłanie. Rycerz wraz z pomocą starożytnego poety Wergiliusza wyrusza za demonem poprzez dziewięć kręgów piekieł, walcząc nie tylko z zastępami różnych monstrów, sług Lucyfera, ale przede wszystkim z własnymi grzechami przeszłości

pokaż cały opis
W katalogu: "Dante's Inferno: An Animated Epic"
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dantes. Inferno. An. Animated. Epic.pl. 2010. 720p. BluRay. x264 - PhoenixRG
Najlepsze komentarze
Tygryspo3 2020-10-29 21:14:33 +1
. Ciekawe jest Odpowiedz
avatar
anonim163 (*.*.142.163) wysłano z m.cda.pl 2020-10-30 22:18:15 0
Ocen 10/10 Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie