MIĘSOŻERCA.  Wróg numer jeden
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9692 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Czy zwierzęta mają prawa równe ludziom? Czy czworonogi będą nas sądzić na Sądzie Ostatecznym? Dokument ujawnia niebezpieczeństwa, jakie kryją się za promocją weganizmu i wegetarianizmu. Pokazuje jak wykorzystywana jest ludzka wrażliwość na los zwierząt do przemycania ideologii niszczącej człowieka i wywracającej znany nam porządek świata. Weganizm i wegetarianizm dawniej znajdował się jedynie na talerzach. Teraz wypełzł z nich i dotarł na salony społeczno-polityczne. Mięsożerca. Wróg numer jeden to pierwsza produkcja w polskim internecie, która pokazuje prawdziwy obraz ideologów i członków organizacji prozwierzęcych. Do czego doprowadzić nas może to lewackie szaleństwo, jeśli stanowczo mu się nie oprzemy?

Wydaje się, że wegetarianizm, weganizm i szeroko rozumiany ruch na rzecz praw zwierząt jest niewinną aktywnością mającą na celu zapobieganie bezcelowemu cierpieniu stworzenia. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że to nieetyczna i niemoralna ideologia, wykorzystująca empatię ludzi dobrej woli, ich dobre serca i uśpioną czujność do realizacji złowrogich celów. Poprzez m.in. postulaty nadania praw zwierzętom czy zwierzęcy abolicjonizm, ruchy wegańskie i wegetariańskie, z pomocą inżynierii społecznej, krok po kroku demontują struktury społeczne, kulturowe, ekonomiczne i religijne, stając się tym samym kolejną odsłoną antychrześcijańskiej i antyludzkiej rewolucji. Takie działania nie zatrzymają się jedynie na ograniczeniu rolnictwa i delegalizacji hodowli.

W filmie Mięsożerca. Wróg numer jeden Piotr Relich i jego rozmówcy szeroko omawiają przyczyny i skutki tej rewolucji, wskazując na niebezpieczeństwa płynące z procesu, który można określić mianem uczłowieczania zwierząt i zezwierzęcania ludzi.

Premiera filmu: 28 listopada 2019.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9692 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: MIĘSOŻERCA. Wróg numer jeden
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie