PSYCHODELIKI WSPIERANE PSYCHOTERAPIĄ Jak IFS i ACT pomagają integrować doświadczenia psychodeliczne
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9947 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Mestosław
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-08-12

Łap zniżkę na wapki z kodem: mesto5% http://bit.ly/waporyzatory Pomóż mi dalej działać i wesprzyj na https://patronite.pl/mestoslaw Czytaj newsy na http://wiemcocpiem.pl | Zapraszam serdecznie na webinar Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego poświęcony terapii wspomaganej psychodelikami. W trakcie webinaru eksperci omówią modele terapeutyczne ACT oraz IFS oraz jak mogą być one wykorzystane na poszczególnych etapach terapii psychodelicznej: na etapie przygotowania, sesji dawkowania i integracji. Wyjaśnią też, jakie są ryzyka terapii psychodelicznej i w jaki sposób terapia może przygotować albo dać narzędzia do radzenia sobie z trudnościami w trakcie sesji lub po jej zakończeniu.

Dowiedz się więcej:
http://www.politykanarkotykowa.pl
http://psychodeliki.org

Uczestnikami webinaru będą:
Michał Pasterski coach, trener
Założyciel Life Architect, Planets i Fundacji Świadoma Edukacja. Jako certyfikowany Praktyk terapii IFS (System Wewnętrznej Rodziny), edukator i autor książki Insight. Droga do mentalnej dojrzałości pomaga zmienić oblicze edukacji i terapii na świecie, aby zadbać o lepszą przyszłość ludzkości. Michał od 12 lat tworzy jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów na temat rozwoju osobistego i edukacji https://michalpasterski.pl. Napisał na nim ponad 450 artykułów, które czyta więcej niż milion osób rocznie.

Norbert Jamróz psycholog
Ukończył studia magisterskie z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jest także absolwentem studiów MBA (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Nottigham Trent University w Wielkiej Brytanii). Jest członkiem Association for Contextual Behavioral Science, ACBS Polska oraz MIND European Foundation for Psychedelic Science. Współzałożyciel https://ipsom.pl i https://psychodelicznaintegracja.pl. Konsultant Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego.

Bartosz Kleszcz - psycholog, psychoterapeuta,
Prowadzi działalność psychoterapeutyczną, szkoleniową, superwizyjną, naukową i konferencyjną skoncentrowaną wokół terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz pokrewnych terapii behawioralnych trzeciej fali. Zaangażowany w promocję podejść terapeutycznych opartych na dowodach naukowych w kraju i za granicą, członek Association for Contextual Behavioral Science, prowadzi serwis Uczę się ACT. Konsultant Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego.

Czym jest IFS?
Terapia IFS, czyli Internal Family Systems (po polsku: SWR, czyli System Wewnętrznej Rodziny) to innowacyjna forma psychoterapii utworzona 30 lat temu przez Richarda Schwartza. Jej głównym założeniem jest to, że nasza osobowość składa się z różnych części, tzw. subosobowości. Poczytaj więcej o IFS: https://ifsp.pl

Czym jest ACT?
Terapia akceptacji i zaangażowania (acceptance & commitment therapy, ACT czytane jako jedno słowo) to jedna z najpopularniejszych metod psychoterapii i treningu psychologicznego, należąca do tzw. trzeciej fali terapii behawioralnej. Poczytaj więcej o ACT: http://uczesieact.pl

Polecam również poprzednie webinary Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego dostępne na kanale Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej.

-----------------------------------------------------------------

Wsparcie od widzów kanału jest szczególnie istotne, gdyż pozwala mi funkcjonować i dalej tworzyć niezależne treści. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostaniesz jednym z moich Patronów i tym samym dołączysz do mojej grupy na FB https://facebook.com/groups/BiuroPodrozyM
Patronite https://patronite.pl/mestoslaw
Tipanddonation http://bit.ly/Mestoslaw
PayPal https://www.paypal.me/mestoslaw
Konto 49 1140 2004 0000 3202 7627 3328 Odbiorca: Damian Sobczyk Tytuł przelewu: darowizna
Z góry wielkie dzięki! Jesteś super!

Czytaj newsy na http://wiemcocpiem.pl
Polub na FB https://facebook.com/mestoslaw
Obserwuj na IG https://instagram.com/mestoslaw
Obserwuj na TT https://twitter.com/mestoslaw
Oglądaj wszystkie stare filmy na CDA.PL https://cda.pl/WiemCoCpiem oraz https://www.cda.pl/Mestoslaw
Subskrybuj zapasowy kanał http://bit.ly/MestoslawSUB

#psychodeliki #webinar #psychoterapia

Jeśli stosowałeś psychodeliki z powodów zdrowotnych i przyczyniły się one do poprawy Twojego życia lub jesteś chory i chciałbyś żeby te terapie byłby dla Ciebie legalnie dostępne to właśnie Ciebie szukam! Zostań bohaterem filmu dokumentalnego o psychodelikach http://bit.ly/bohaterfilmu

Zaangażuj się w inicjatywę obywatelską Wolnych Konopi
http://bit.ly/wolnekonopie100k
inicjatywa@wolnekonopie.pl

Realizacja nagrania: Kacper Marczukiewicz - https://www.sixphoto.pl

Pozdro!
Mestosław

Ps. Film powstał wyłącznie w celach edukacyjno-informacyjnych. Autor nie zachęca do niebezpiecznych lub nielegalnych działań, a jedynie przedstawia treści, które mają na celu zredukować potencjalne szkody, jakie mogą wynikać z użytkowania substancji psychoaktywnych.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9947 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: PSYCHODELIKI WSPIERANE PSYCHOTERAPIĄ Jak IFS i ACT pomagają integrować doświadczenia psychodeliczne
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie