Tematy inwestycyjne, czyli sposób na ETF od mBanku [recenzja]
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9947 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: doradcatv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-08-27

Partnerem video jest Biuro maklerskie mBanku. Zapoznaj się z ich ofertą dla inwestorów:
https://www.doradca.tv/emakler

eMaklera założysz tutaj:
https://www.doradca.tv/rachunekmbank

rachunek w Biurze maklerskim założysz tutaj:
https://www.doradca.tv/rachunekmdm

Pełną recenzję i szczegóły promocji znajdziecie w tekście
https://www.doradca.tv/tematy-inwestycyjne-etfy-w-mbanku-recenzja/

Promocja dotyczy wszystkich, którzy do końca września założą eMaklera w mBanku lub rachunek w Biurze maklerskim mBanku i zgłoszą chęć udziału w promocji na adres mbm@mbank.pl. Promocyjne warunki będą obowiązywać do końca stycznia 2021 roku, a wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie:
https://www.mdm.pl/ds-server/39889?ticketSourceui-pub

Facebook https://www.facebook.com/doradcatv
Twitter https://twitter.com/TomaszJaroszek

Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) kontakt@doradca.tv

Opinie, założenia i przewidywania wyrażone w materiale należą do autora filmu i nie muszą reprezentować poglądów mBank S.A.

Pamiętaj, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem i nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Powinieneś liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części zainwestowanych środków. Musisz wiedzieć, że mBank S.A. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje klientów związane z inwestowaniem w instrumenty finansowe.

Wartość zakupionych instrumentów finansowych może się zmieniać wraz ze zmianą sytuacji na rynkach finansowych. W konsekwencji, dochód z zainwestowanych środków może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, a w przypadku instrumentów pochodnych strata może przekroczyć wysokość zainwestowanego kapitału. W przypadku instrumentów finansowych notowanych w innej walucie niż polski złoty, wartość Twoich inwestycji może ulec zmianie wskutek zmian kursu walutowego. Potencjalne korzyści z Twoich inwestycji pomniejszą się o pobierane podatki i opłaty wynikające z przepisów prawa, taryf opłat i prowizji oraz regulaminów. Gdy podejmujesz jakąkolwiek decyzję inwestycyjną, powinieneś kierować się własną oceną sytuacji faktycznej i prawnej. Pamiętaj, aby szczegółowo zapoznać się z opisem czynników ryzyka, specyfikacją danego instrumentu, regulaminami, opłatami i informacjami zawartymi w innych dokumentach związanych ze świadczeniem usług maklerskich przez mBank S.A. znajdujących się na stronie internetowej: https://www.mbank.pl/indywidualny/inw... oraz rozważyć, czy dany instrument jest dla Ciebie odpowiedni zgodnie z własną wiedzą, doświadczeniem w inwestowaniu oraz sytuacją finansową.

To nie jest oferta.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9947 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Tematy inwestycyjne, czyli sposób na ETF od mBanku [recenzja]
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie