Jakie szkoły średnie wybrali w Jaworznie

Jakie szkoły średnie wybrali w Jaworznie

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7623 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-08-26

Do rozpoczęcia nowego roku szkolnego pozostało jedynie kilka dni. Zakończyły się również rekrutacje do szkół ponadpodstawowych. W tym roku uczniowie postawili na technika i szkoły branżowe, na licea zdecydowało się niewielu.

W rekrutacji na nadchodzący rok szkolny najwięcej uczniów zdecydowało się uczęszczać do CKZiU, gdzie łącznie ze szkołą branżową utworzono 8 klas, przyjmując 170 uczniów. Na drugim miejscu uczniowie wybrali ZSP 2, gdzie łącznie ze szkołą branżową utworzono 5 klas po 30 osób.

W tym roku najmniejszą popularnością cieszyły się licea. Najwięcej osób zdecydowało się na I LO, gdzie utworzono 3 klasy, łącznie przyjmując 59 osób. Najmniej uczniów natomiast wybrało II LO, gdzie utworzono tylko 2 klasy, przyjmując w swoje szeregi 31 osób. Bardzo niewielka ilość nowych uczniów w dwójce zastanawia, szczególnie że szkoła ponownie w tym roku miała bardzo dobre wyniki z egzaminów maturalnych. Czy tak niewielka ilość nowych uczniów przywróci pomysł zlikwidowania szkoły? A może to właśnie strach przed likwidacją, sprawił, że uczniowie woleli zapisać się do innej, pewnej szkoły?

Zastanawia również sytuacja III LO, gdzie w nadchodzącym roku szkolnym utworzone zostaną 3 klasy, z czego aż 2 mają jedynie po 8 i 9 uczniów.


W niektórych szkołach ilość przyjętych uczniów może jeszcze ulec zmianie, gdyż wciąż jeszcze prowadzone są rekrutacje uzupełniające. Poniżej publikujemy tabelę z dokładną ilością przyjętych uczniów oraz utworzonych klas.

Materiał pochodzi ze strony http://www.jaw.pl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 7623 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jakie szkoły średnie wybrali w Jaworznie
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie