Dzikie pszczoły zasiedlają stary pień w ogrodzie
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8675 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Działka i Ogród Naszą Pasją
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-08-11

W naszych materiałach dostępnych na YouTube oraz na witrynie internetowej dużo prezentujemy zagadnień związanych z ochroną bioróżnorodności w ogrodach, w tym owadów zapylających.

Pokazaliśmy na jednym z filmów jak stworzyć miejsce ostojowe dla organizmów ze starego pnia, co może zrobić dosłownie każdy. Pokazaliśmy również jak zbudować własnoręcznie hotel dla owadów, w tym pszczół dziko występujących.

Ponieważ nie każdy ma możliwość stworzenia domku dla owadów np. mieszkając w bloku wyszliśmy z produkcją własnych hoteli dla owadów firmowanych naszym logo, które dostępne są w sklepiku on-line na naszej stronie: www.dionp.pl

Chodzi o to, żeby zacząć działać w tym kierunku bo to się opłaca. Kto ma ogród, taras, balkon doskonale wie jak ważne są owady zapylające, czy też organizmy niszczące szkodniki np. mszyce. Hotele dla owadów to nie tylko moda, lecz realne działanie.

Na filmie można zobaczyć, co się dzieje na nawierconym, starym pniu, który ustawiliśmy w 2019 roku na naszej działce. Stopniowo zasiedla go życie i pamiętajmy - to nie dzieje się od razu. Życie stopniowo rozwija się w nowych miejscach. To też wynika z tego, że nie każdy organizm chce zasiedlać coś nowego, coś nieznanego mu, coś co nagle się pojawiło w jego siedlisku. Czas, czas...to słowo kluczowe w ogrodnictwie.

Po więcej informacji na temat ochrony bioróżnorodności zapraszamy na naszą stronę: www.dionp.pl.

Autorzy filmu: Paweł i Beata Bereś (Działka i ogród naszą pasją)

#hoteledlaowadów #dzikiepszczoły #DIONP

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8675 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dzikie pszczoły zasiedlają stary pień w ogrodzie
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie