100. Dinge. 2018.pl

100. Dinge. 2018.pl

Jakość: 360p480p720p
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7628 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Najlepsi przyjaciele, Toni i Paul, postanawiają zrzec się wszystkich swoich rzeczy na 100 dni, a każdego dnia otrzymują jeden z nich. Podczas tego wyzwania oboje zdają sobie sprawę, że jedyną rzeczą, bez której nie mogą się obejść, jest ich przyjaźń. Opowieść o współczesnym materializmie i poszukiwaniu rzeczy naprawdę ważnych w życiu.

W Berlinie Paul Konaske i Anton Katz - Toni w bardziej znanych okolicznościach - byli najlepszymi przyjaciółmi od dzieciństwa, rodzice Paula, Renate i Wolfgang Konaske, którzy przyjęli Toniego, gdy jego rodzice podróżowali po świecie bez niego, jego matka, która wciąż jest podróżowanie po świecie. Paul i Toni mieszkają teraz jedno piętro od siebie w dużych loftach wypełnionych zabawkami dla chłopców. Są także partnerami biznesowymi w małej firmie technologicznej zatrudniającej dwunastu pracowników, której biznes pozwolił im wieść więcej niż wygodne życie, kupując wszystko, czego zapragną. W partnerstwie Paul jest kreatywnym i technologicznym geniuszem, Toni - myślicielem biznesowym. W otwartej ofercie skierowanej do słynnego temperamentnego amerykańskiego inwestora venture capital, Davida Zuckermana, aby sfinansowaćAplikacja na asystenta głosowego sztucznego inteligentnego urządzenia, która zaczyna uczyć się indywidualnego nastroju swojego właściciela, Paul dowiaduje się, że Toni uważa, że nie może obejść się bez ciągłego kupowania zabawki dla mężczyzny, którą zobaczy. Paul, wierząc w to samo co w przypadku Toniego, szczególnie w kwestii wszystkiego, co poprawi jego i tak już dobry wygląd, Paul w pijackiej tyradzie zakłada, że Toni może wytrzymać dłużej bez tych dóbr materialnych. Z ich personelem zainwestowanym w zakład iw trzeźwym świetle dnia, ostateczny zakład polega na tym, że obaj zostaną pozbawieni całego swojego mienia, z wyłączeniem jedzenia i schronienia, które jest reglamentowane przez ich personel i otrzymają z powrotem jedną rzecz materialną dziennie, zakład trwa nie dłużej niż sto dni, który może zostać zakończony w dowolnym momencie, jeśli jeden lub drugi zrezygnuje.Mogą odkryć, że prawdziwe życie wrzuci dodatkowe klucze do zakładu. Przekonają się również, że ich partnerstwo i przyjaźń są wystawiane na próbę, zwłaszcza gdy w trakcie spotykają tajemniczą młodą kobietę imieniem Lucy, która boryka się z własnym życiowym kryzysem, zwłaszcza dotyczącym własnej tożsamości.

Dyrektor: Florian David Fitz
Pisarz: Florian David Fitz
Gwiazdy: Florian David Fitz , Matthias Schosityöfer , Miriam Stein

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 7628 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 100. Dinge. 2018.pl
Najlepsze komentarze
avatar
anonim100 (*.*.229.100) 2020-09-17 14:13:56 0
To się uśmiałem
Super komedia. Odpowiedz
avatar
anonim150 (*.*.37.150) 2020-09-07 19:33:58 0
!!!!!!!! Odpowiedz
malgosia1 2020-07-18 01:35:43 0
dobry film, polecam :) Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie