Papież twierdzi, że tego roku może być ostatnie Boże Narodzenie

Papież twierdzi, że tego roku może być ostatnie Boże Narodzenie

Jakość: 360p480p720p
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8333 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

https://youtu.be/f5OwyBbyERU

Argentyński jezuita Jorge Mario Bergoglio zwany też papieżem Franciszkiem, oświadczył dwa dni temu, że tegoroczne Boże Narodzenie może być ostatnim. Stało się to podczas dziwacznego katastroficznego wystąpienia przed tłumem zgromadzonym na Placu Świętego Piotra.

Duchowny pełniący obecnie obowiązki papieża stwierdził, że w obecnej sytuacji świata, można już mówić, że żyjemy w "czasach ostatecznych" i zdaniem Bergoglio, wcale nie jest pewne, że za rok wszystko będzie wyglądało tak jak obecnie. Według Franciszka trwa już III wojna światowa i może to skutkować fundamentalnymi zmianami na Ziemi.

W dramatycznym finale papieskiego przemówienia padło stwierdzenie, że świat popada w coraz większy chaos i wcale nie jest pewne czy w przyszłym roku znowu będziemy obchodzić Boże Narodzenie. W sumie pan papież może mieć rację, ale warto przypomnieć, że przyczynił się on do tego bardzo wydatnie.

To nie kto inny tylko jezuita Bergoglio, wzywał do stworzenia rządu światowego oraz nawoływał wyznawców chrześcijaństwa do przyjmowaniu bez zbędnych pytań muzułmańskiej armii inwazyjnej. Warto by było zatem zadać pytanie, czy pan papież jezuita był po prostu naiwniakiem czy też wykonywał czyjeś rozkazy, a teraz widząc do czego to wszystko zmierza zaczyna nas łaskawie ostrzegać.

Panie jezuito papieżu - tak to prawda, przyszłego Bożego Narodzenia może już nie być, bo chrześcijanie na całym świecie są bestialsko eksterminowani przez islamistów, których kazałeś za to kochać jak braci. Zwykle tak jest, że cywilizacja bardziej agresywna podbija tą, która popadła w samozachwyt i nieuchronnie chyli się ku upadkowi.

Problem jednak polega na tym, że ten obserwowany upadek chrześcijaństwa na świecie to skutek dziwacznych modernizacji religii, które zupełnie rozmyły tradycję. Teraz jeszcze wpuszczani bez przeszkód islamiści zaprowadzą swoje porządki, buntującym się utną głowy i słowa pana Bergoglio wypełnią się. Kto wie może już w przyszłym roku wszyscy będziemy obchodzić Ramadan, albo Chanukę, ale nie Boże Narodzenie.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-twierdzi-ze-tego-roku-moze-byc-ostatnie-boze-narodzenie

pokaż cały opis
2.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 8333 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.

Komentarze do: Papież twierdzi, że tego roku może być ostatnie Boże Narodzenie

Najlepsze komentarze
avatar
anonim226 (*.*.130.226) 2015-12-26 20:48:19 +5
Sorry facet, są święta, ale weź ty się pierdolnij w łeb. Wyciągasz słowa z kontekstu, obrażasz głowę Kościoła i mnie. Tyle w komentarzu....... Odpowiedz
avatar
anonim117 (*.*.16.117) wysłano z m.cda.pl 2020-08-14 10:09:59 0
Bożego Narodzenia i tak nie obchodzimy bo to co teraz świętujemy to święta pogańsko-egipskie. Odpowiedz
art9034 2016-12-30 19:04:52 0
Autor filmu pewnie jest strasznie niespełnionym życiowo facetem, która szuka na siłę sensacji, a tak wielu rzeczy nie rozumie. Oby zyskał w nowym roku więcej zrozumienia dla spraw, jakimi rządzi się świat. Odpowiedz
Bekart_Proboszcza 2015-12-26 12:22:15 0
Chanuki, naprawdę? Żydzi też panują inwazje na Europę? KK straszy jak zwykle, oficjalnie tego nie robi ale poprzez takie działania(jeśli są prawdziwe) popiera działania na bliskim wschodzie. Odpowiedz
avatar
anonim144 (*.*.236.144) 2015-12-25 23:57:18 0
czuje się podobnie w tej polskiej utopii w polsce dostatnie życie to tylko dla najzdolniejszyhc po studiach Odpowiedz
avatar
anonim151 (*.*.144.151) 2015-12-26 08:44:01 +2
@anonim144: nie prawda Mam studia i pracuje jako pracownik zwykły ( no prawie ;) ale nie należę do elit !!! gdyż w Polsce musiał bym zrzeszyć się z Pis ,PO . SLD , PSL , Nowoczesnej albo być synem komunisty aby mieć stanowisko - na domiar złego oni wszyscy źle rządzą ! i w polityce oraz w firmach . dlatego Polska jest Gówniana - oni nie odpuszczają prędzej podpalą ten kraj niż oddadzą ci koryto i to właśnie się dzieje KOD i AGENT SOROSA PETRU Z KUMPLEM NIEMIECKIM LISEM walczy z PiS o STOŁKI i kasę kto jest na marszach kodu ? dzieci Lewaków stare komuchy itp - próbują podpalić kraj ! dziwie się że narodowcy tego nie Pacyfikują :) ale oni też są słabi i nic nie robią aby zdobywać ludzi ! wiec jak by doszło do 3 wojny to uciekajcie nie nasz to już kraj gdzie nie macie nic do powiedzenia ! gdzie ELITA jest tylko POlityczna! Odpowiedz
avatar
anonim181 (*.*.211.181) 2015-12-26 00:09:59 +1
@anonim144: i tu się mylisz Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [1]
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie