Polak na kolanach
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10635 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

https://youtu.be/4PCvts5g1Dg

Ks. Piotr mówi o dramacie obecnej Polski i Polaków.

Oto współczesnym globalistom, stu kilkudziesięciu rodzinom świata, które rządzą światem, tym wszystkim którzy całą nadzieję pokładają w pieniądzu i żądzy władzy, posiadania dedykuje te słowa jeszcze raz. Pierwszy akapit z księgi Micheasza, "Biada tym, którzy planują nieprawość i obmyślają zło na swych łożach. Gdy świta poranek wykonują je, bo jest ono w mocy ich rąk. Gdy pożądają pól, zagarniają je, gdy domów to je zabierają. Biorą w niewolę męża wraz z jego domem, człowieka z jego dziedzictwem." Ten fragment pisma powinien być umieszczony na głównych drzwiach Parlamentu Europejskiego, a później na wykonawcach, woli mocodawców, czyli na drzwiach Sejmu Polskiego. W ukryciu obmyślacie zło. Później je wprowadzacie. Cały szereg ustaw państwa polskiego są ukryte przed społeczeństwem, wprowadzane w ukryciu. Choćby o szkolnictwie - 1995 rok. Myśleliście o cieście bożonarodzeniowym, o choince a oni w dzień przed Wigilią wprowadzili ustawę o szkolnictwie, o holizmie i neurologicznym programowaniu. No i teraz "Kazik" niczemu niewinny, wasze dziecko czemu? A funkcjonuje tak jak oni chcą. Zaprogramowani. (...)
Stąd kiedy świta poranek wykonują swoje zamysły, gdy pożądają pól zagarniają je. Jestem ciekaw kiedy uderzą w Polskie Lasy, znów. Jak to sprytnie mówią - Państwowe Lasy - hej rządzący! A was, a wy to co? Nie Polacy? Prywatyzacja Państwowych Lasów, to mówi Polak który rządzi narodem? Przecież to są Polskie Lasy. Nasze! Ty wracaj do potomków Chazarów i tam się trzymaj z nimi na stepach Kazachstanu czy Uralu, ale tu są Polskie Lasy. Tu nie są Państwowe Lasy - Polskie. One nigdy nie były państwowe. Były szlachty, magnatów, chłopów, były kościoła. Ukradliście wszystko w imieniu prawa, które stworzyliście dla swoich potrzeb masońskich, a dziś nam mówicie o przestrzeganiu prawa. Jakiego? Barbarzyńskiego. Polacy dziś wiele z tych praw was w sumieniu nie obowiązuje. Bo one są anty-boże i antyludzkie. A wy jak naiwniacy schylacie głowy. Przed kim?

Gdy pożądają domów to je zabierają. Przyglądnijcie się ile narodów obcych ma na ziemi polskiej roszczenia do domów. I biorą. Ci chcą 80 miliardów dolarów, ci chcą kamienice, a my Polacy co mamy? Przez wieki nas okradano, niszczono. Za chwilę wam wprowadzą podatek katastralny i polecicie i będziecie płacić. A okradają was vat'ami, kolejnymi podatkami non stop i to co potrafiliście im sami wyrwać, to jeszcze do tego się wam przy-capią . (...)
"W owym dniu wygłoszą przeciw wam satyrę, podniosą wielki lament, mówiąc - jesteśmy ograbieni do szczętu". Kiedyś naród się przebudzi, ale wy bogacze którzy macie władze sposobicie się. Uzbrojona super policja. Miały być straszne rozruchy na EURO, gdzie one są? O kilkanaście tysięcy powiększona polska policja. Uzbrojona w nowe sprzęty. W nowe fale które kładą tłumy na ulicę. Całe miasta uzbrojone w szczekaczki o czym nie wiecie. To jak to? Ja obywatel, który daje im podatek, bronię Polski, kocham Polskę i mam się teraz swojego rządu bać? I on się na mnie sposobi ?! Czy wy widzicie chorobę? Czy widzicie co mówi prorok Micheasz? W pewnym momencie się przebudzicie ale będzie za późno i Bóg was zostawi boście zostawili Boga.

"Jesteśmy ograbieni do szczętu. Dział mego ludu przemierzony sznurem i niema kto by go przywrócił." Polsko twoje dobra są już przemierzone sznurem, dobierają się w tej chwili do rezerw narodowych, do rezerw funduszu przyrostu demograficznego, z tego biorąc resztki pieniędzy, zamiast ratować naród. Robią gest pożyczki 8 miliardów dla kogoś (Grecji), a nasze matki z dziećmi, nasze całe rodziny głodują. Wzięli rezerwę z funduszu Lasów Polskich?! (...)

Drodzy Polacy kupujcie szufelki, miotły i szmaty do podłogi, boście już się przyzwyczaili obcym panom, na zachodzie tyłki wycierać, szorować podłogi, teraz pozostało nam jeszcze ta czynność na naszej ziemi polskiej. A jeżeli się znudzimy w tej czynności to przyjdą chińczyki a was wyekspediują i znikniecie z mapy świata jak na ziemi polskiej zniknęli Jadźwingowie, Prusowie, Lędzianie, inne ludy które nie umiały myśleć o sobie. A nie liczcie na sąsiadów - na Rosję, na Niemcy, na Amerykę, na Francję, na Anglię. Wasze dzieci nie będą się już uczyły historii dwudziestego wieku. Już się nie uczą ponoć. W związku z tym nie wiedzą co to jest "oszust angielski", co to jest "słowo francuza", "obietnica amerykańska". I znowu przyjadą że wam pomogą. Nie, nie, nie - spełni się to co mówi prorok Micheasz - "przeto nie będziesz mieć nikogo kto by rzucał sznurem na dział w zgromadzeniu Pana." Nikt cię Polsko bronić nie będzie, bo od dwustu lat, naprawdę nikt cię nie broni. Tylko cię wykrwawiają, szabrują i w coraz to większą niewolę wprowadzają.

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10635 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Polak na kolanach
Najlepsze komentarze
avatar
anonim211 (*.*.221.211) 2015-12-22 18:24:22 +3
http://www.cda.pl/video/53738107 Odpowiedz
avatar
anonim210 (*.*.174.210) wysłano z m.cda.pl 2018-07-06 23:23:41 +1
Księża wypierdalać do Watykanu. Odpowiedz
avatar
anonim217 (*.*.0.217) 2020-09-03 22:18:52 0
@anonim210: Komuniści na szubienice!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz
avatar
anonim200 (*.*.151.200) 2016-01-30 18:24:08 +1
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!
Żydy! Won do Izraela!

Naród wygnany uważa się za wybrany! Odpowiedz
avatar
anonim139 (*.*.122.139) 2022-08-07 21:22:48 0
Zydy z Watykanu?O czym tym piszesz? Odpowiedz
avatar
anonim139 (*.*.122.139) 2022-08-07 21:16:22 0
przeciesz to fake, Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie