Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15288 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-06-19

Spółdzielnia mieszkaniowa Górnik wymienia okresowo wodomierze, to wszystko po to, by ich odczyty były prawidłowe i nie budziły wątpliwości.

Wymiana wodomierzy odbywa się co 5 lat, ponieważ tyle czasu trwa ważność legalizacji na wodomierz. Po upływie 5 lat, wskazania odczytu wodomierzy mogą być wadliwe, co mogłoby narazić na stratę SM lub najemcę czy też właściciela lokalu.

Montowane urządzenia to urządzenia z odczytem radiowym, co stanowi wygodę lokatorów, ponieważ nie ma potrzeby by podczas odczytu pojawiać się w mieszkaniu.

Informacja o wymianie wodomierzy pojawia się na drzwiach wejściowych do klatki schodowej parę dni przed planowaną usługą.

Realizacja usługi ma charakter elastyczny, dlatego w informacji zawarta jest uwaga, że lokator może umówić się indywidualnie na wymianę, w dowolnym terminie, dzwoniąc pod wskazany nr telefonu do konkretnego ADS.

SM korzysta z usługi firmy zewnętrznej. Oczywiście wymagamy, by pracownicy posiadali maski ochronne, rękawice i środki ochrony wymagane przez przepisy.

Lokator w każdej chwili może zadzwonić na ADS, gdzie osoby pracujące dysponują wyczerpującą wiedzą na temat gdzie i kto w danym dniu dokonuje wymiany wodomierzy.Materiał pochodzi ze strony http://www.jaw.pl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15288 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Wymiana wodomierzy przez spółdzielnię mieszkaniową Górnik
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie