Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15355 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Jasiu Ch9
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2015-12-17

Kurs gitarowy na płycie DVD Kliknij: http://potop.tbg.net.pl/_kurs1dvd.php

Strona autorska - kliknij: http://www.potop.tbg.net.pl Subskrybuj kanał, wkrótce będzie tu dużo różnorodnych nowości...


...takich jak Humor, Satyra - polska rozrywka, odcinki będą zachowywały w miarę kolejność. Autorem treści jest Janusz Chomicki, filmy zagraniczne, również autorskie będą zawierały napisy. Pokazy z cyklu: jak zagrać na gitarze znane piosenki tego autora ale nie tylko, również jak ugotować dobre i smaczne posiłki, jak zrobić rzeczy, które mogą być ciekawostką dla nowicjuszy.

Kurs gry na gitarze, nauka gry na harmonijce, to propozycje stałe i co raz to nowe. W Bandzie Kmicica lektor, cały film w każdym przypadku, to nieraz frajda dla widza i słuchacza. Poezja śpiewana, również autorska, chwyty gitarowe, bicia gitarowe, pokazane w bardzo przystępny sposób. Solówki gitarowe, gitara 12 strunowa w brzmieniu i stylu balladowym i klasycznym. Ballada śpiewana na każdą okazję, również dla wybrednych jeśli chodzi o tematykę. Kabaret "Pod stołem", autorskie dowcipy i żarciki, ciekawostki nie z tej ziemi, sytuacyjne i okolicznościowe. Koncerty i wykonania utworów z występów na żywo, występów. Improwizacja, gitara klasyczna, gitara solo, podkład muzyczny, wieczorek poetycki wszystko w stylu piosenek i ballad znanego wszystkim koneserom piosenki autorskiej i kameralnej Przemysława Gintrowskiego, Leonarda Cohena, jednak tylko piosenka autorska. Najnowsze, bo już na bieżąco z 2015 roku, lekcje nauki gry na gitarze, lekcje na gitarze dla początkujących, od podstaw, nauka śpiewania, nauka rap, disco polo, wszystko podchodzące pod zespół, w którym każdy może spróbować swoich sił, z czasem, na swoim podwórku.

Banda Kmicica - potop, to adaptacja autorska na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza, trylogia. rymowanki, wszystko tu jest. Satyra, humor, dzieje Kmicica, Pana Wołodyjowskiego, klimat z Ogniem i mieczem, Zagłoba ze swym dowcipem, choć tu go nie ma, to jest banda Kmicica, cała jej historia od początku do końca.

Zasubskrybuj ten kanał, tutaj jest tylko Polska Rozrywka.

pokaż cały opis
W katalogu: Banda Kmicica
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15355 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: POTOP - Banda Kmicica Cz. 1 - Odc. 8 - muz. tekst, czyta JCH
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie