Przyjmij teraz PIECZĘĆ BOGA ŻYWEGO

Przyjmij teraz PIECZĘĆ BOGA ŻYWEGO

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7777 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

URATUJĘ PIĘĆ MILIARDÓW DUSZ DZIĘKI TEJ MISJI - 09.11.2014, 15:20

Moja szczerze umiłowana córko, wszystko, co zawsze chciałem zrobić, to uratować dusze dzieci Bożych. Wszystko, czego Mój Ojciec Przedwieczny pragnął dla swoich dzieci, to by Go kochały tak, jak On je kocha.

Nawet wtedy, gdy Jego pierworodny odrzucił Jego Miłość, Mój ukochany Ojciec ustanowił swoich Dziesięć Przykazań, aby umożliwić człowiekowi żyć według Jego Praw. Pragnieniem człowieka zawsze musi być służenie swojemu Panu i aby to czynić musi on okazywać miłość swoim braciom i siostrom.
Przestrzegając Praw Boga, pozostanie Mu wierny i będzie coraz bliżej Niego. A odrzucając Dziesięć Przykazań, człowiek tworzy wielki dystans między sobą a Bogiem.

Moja Ostatnia Misja, by przynieść człowiekowi owoce jego zbawienia, przekazała już wiele Darów. Pragnę teraz, aby każdy z was od tego dnia i przez wszystkie następne dni, odmawiał Modlitwę Krucjaty (33) i by trzymał przy sobie kopię Pieczęci Boga Żywego. Wielu ludzi, którzy może nie są świadomi tej Misji, mogą również otrzymać Ochronę Pieczęci, gdy będziecie się za nich modlili, odmawiając tę modlitwę.

WSZYSTKIE DZIECI BOŻE, KTÓRE MAJĄ PIECZĘĆ BOGA ŻYWEGO BĘDĄ ODPORNE NA UDRĘKI, KTÓRE NASTĄPIĄ, GDY NASILI SIĘ WIELKI UCISK. PROSZĘ, ABYŚCIE TO ROBILI JUŻ DZIŚ, GDYŻ OBIECUJĘ WAM POTĘŻNĄ OCHRONĘ PRZED PRZEŚLADOWCAMI WIARY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ I WSTRZĄSAMI, KTÓRE BĘDĄ PRZEŻYWANE NA CZTERECH KRAŃCACH ZIEMI. PROSZĘ, ABYŚCIE NIE POZWOLILI BY JAKIKOLWIEK STRACH NIEPOKOIŁ WASZE SERCA. A CHOĆ PRAGNĘ OCALIĆ CAŁY ŚWIAT, PRZEZ MOJE MIŁOSIERDZIE, OŚWIADCZAM TERAZ, ŻE URATUJĘ PIĘĆ MILIARDÓW DUSZ DZIĘKI TEJ MISJI. OŚWIADCZAM, ŻE JEST TO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH AKTÓW MIŁOSIERDZIA, JAKIEGO UDZIELIŁEM DZIECIOM BOŻYM W JAKIMKOLWIEK MOMENCIE W HISTORII ŚWIATA.

Wiedzcie także, że skrócę cierpienia, które zostaną zadane ludzkości przez bestię, takie jest Moje Miłosierdzie. Ale najpierw zostanie okazana kara Boża, gdyż została ona przepowiedziana i jest niezbędnym elementem ostatecznego oczyszczenia człowieka.
Ufajcie Mi. Podnieście swoje serca i nigdy nie bójcie się zła i niegodziwości, których wkrótce będziecie świadkami. Jeśli wierzycie we Mnie, pozwólcie, aby radość napełniła wasze dusze. Uratuję tych wszystkich, za których błagacie Mojego Miłosierdzia przez odmawianie Moich Modlitw Krucjaty. Jedynym grzechem, który nie może być wybaczony, jest wieczny grzech bluźnierstwa przeciw Duchowi Świętemu.

Dziś jest dzień, w którym uroczyście obiecuję przynieść ludzkości miłość, pokój i radość w Moim Królestwie poprzez zbawienie pięciu miliardów dusz.

Kocham was wszystkich i miłuję. Nie ma takiej rzeczy, której bym dla was nie zrobił, jeśli jest to zgodne z Wolą Boga. Wszystko, co wy musicie uczynić, to prosić.

Wasz Jezus

http://paruzja.info/pl/oredzia-lista

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 7777 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Przyjmij teraz PIECZĘĆ BOGA ŻYWEGO
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie