TO ZMIENI TWOJE ŻYCIE ! Cała prawda o piramidach.  DOKUMENT PL (2009) 432 Hz

TO ZMIENI TWOJE ŻYCIE ! Cała prawda o piramidach. DOKUMENT PL (2009) 432 Hz

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7814 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Obecna wiedza o piramidach i historii Egiptu jest cenzurowana, gdyż dla historii i turystyki Egiptu ważne jest, aby obecnie zaakceptowana wersja historii się nie zmieniła. Biorąc jednak pod uwagę nowe badania naukowców i odkrycia archeologów, to nasuwają się ciekawe wnioski, a główny wniosek to taki, że obecnie zaakceptowana wersja historii to stek bzdur, którymi demoralizuje się ludzi. Sama tolerancja w budowie wielkiej piramidy była tak kosmiczna, że tam nie ma żadnej przerwy między blokami, wszystko jest wodoszczelne i nawet żyletki nie włożysz. Kąty shaftów są również IDEALNE. Podstawa natomiast piramidy jest tak doskonale wypoziomowana, że nawet laserem nie byłoby dziś łatwo odtworzyć samego poziomu tej piramidy (gdyby ktoś chciał ją zbudować). Widziałem wiele wypowiedzi inżynierów, którzy próbowali zrozumieć jak została wybudowane piramidy w Egipcie, to wypowiedzi były podobne do tych w tym dokumencie z tematu, tzn. żadnej nie potrafi tego zrozumieć.

Jedną z głównych figur, które cenzurują wiedzę o historii Egiptu jest Zahi Hawass. Według Hawassa historia Egiptu jest już znana i żadne nowe naukowe badania i fakty tego nie zmienią

https://www.youtube.com/watch?vpSmeA7Rtvoc

Doprawdy bardzo naukowe zachowanie i słowa które pokazują, że jest to wyłącznie fanatyk religijny, któremu zależy na utrzymaniu danej zaakceptowanej wiedzy, a nie naukowiec. Dostępne są też inne materiały pokazujące dyskusje Hawasa z innymi archeologami i ten człowiek zawsze robi z siebie podobne pośmiewisko. Archeolodzy nie raz udowadniali, że ten człowiek nie ma pojęcia o czym mówi, a tylko by negował fakty i zastraszał normalnych naukowców grożąc brakiem wstępu do Egiptu (chociażby po takich groźbach widać, że Hawass ma za sobą wpływowych ludzi i nie jest tylko zwykłym archeologiem, to jest bardziej strażnik obecnej i zakłamanej historii).

Ostatnio gdy naukowcy z Japonii zrobili skan piramidy, który wykazał istnienie nowych pomieszczeń, to Hawass jak to na niego przystało zignorował skan, tłumacząc się tym, że on nie wierzy żadne skany, radary i inne naukowe metody badawcze. Jego wypowiedź spotkała się z oburzeniem naukowców, gdyż każdy z nich dostrzega, że Hawass nie zachowuje się jak naukowiec, a jak strażnik obecnej wiedzy. Najgorsze jest jednak to, że później ludzie uczą się w szkołach tych absolutnych bzdur powtarzanych przez fanatyków religijnych jak Hawass, a ZERO W TYM PRAWDY.

https://www.youtube.com/watch?vq4NnCAZcxHg

Co natomiast nowo odkryta wiedza mówi nam o piramidach? Na międzynarodowej konferencji GEOLOGICAL ASPECT OF THE PROBLEM OF DATING THE GREAT EGYPTIAN SPHINX CONSTRUCTION skonkludowano, że erozja Sfinksa wykracza daaaaaleko poza obecną przyjętą historię ludzkości i sugerowane daty sięgają nawet 800 tys lat, co dziwnie współgra z historią ludzkości zapisaną na tabliczkach sumeryjskich, które takie daty właśnie podają. Poniżej szczegóły tego imponującego datowania.

http://mgu.bg/geoarchmin/naterials/64Manichev.pdf

Prawdziwy wiek sfinksa jest jednak wciąż zagadką dla większości naukowców, ale na pewno absolutnym minimum jest to data ostatniej epoki lodowcowej (10 tys lat temu), kiedy to w Egipcie występowały właśnie opady, a które mógłby rzeczywiście dokonać takiej erozji. Trzeba też jednak dodać do tego sam czas na powstanie takiej erozji, która przecież z dnia na dzień nie występuje i stąd w książce ancient Egypt 39, 000 BC pada mniej imponująca data (właśnie 39 tys lat), a która i tak oznacza konieczność przepisania historii na nowo.

https://www.youtube.com/watch?vjTCrHHQfv3E

Co więcej wiele rzeczy wychodzi na jaw o samej wielkiej piramidzie Cheopsa, okazuje się, że to nie był wcale grobowiec, a skomplikowana machina, która wykorzystywała wodę do pracy. Poniżej schemat tego wszystkiego

https://www.bibliotecapleyades.net/piramides/esp_piramide_11.htm#contents

A poniżej już gotowy model, który DZIAŁA DOSKONALE dokładnie tak jak założyli naukowcy, więc można już powiedzieć jako fakt, że faktycznie wielka piramida była wyrafinowaną maszyną, a nie grobowcem, który był miał być zrobiony dla kaprysu faraona.

https://www.youtube.com/watch?vNVFPsCPhpyk

W następnym natomiast linku widać zdjęcia erozji widocznych w wielkiej piramidzie. Zdjęcia erozji dokładnie w miejscach, gdzie właśnie powinna uderzać woda, a już dodając sam fakt, że tunele w piramidzie były wodoszczelne (i nawet żyletka w łączenia bloków nie wejdzie), to wszystko nabrało sensu.

https://www.bibliotecapleyades.net/piramides/esp_piramide_11b.htm#FORCES%20AND%20MODELS

Jeśli kogoś interesuje wiedza o Egipcie i piramidach, to polecam zainteresować się odkryciami i badaniami naukowców. Książka Ancient Egypt 39,000 BCE jest zbiorem wielu ciekawych faktów.

Biorąc te wszystkie odkrycia archeologów pod uwagę, to mi osobiście rysuje się obraz zaawansowanej cywilizacji przed naszą obecną, która została zniszczona (być może w skutek jakiegoś kataklizmu). W legendach każdej religii mowa o potopie, a to nie może być przypadek. Być może chodzi tu nawet o legendarną Atlantydę, która mogła dysponować zaawansowaną wiedzą potrzebną do wybudowania piramid, zaś kataklizm sprawił, że wiedza ta została utracona i ludzkość musiała zacząć od nowa. Obecnie nasza cywilizacja nie potrafiłaby zbudować takich piramid na nowo, gdyż tolerancje są tak kosmiczne, że każdy inżynier poznając fakty na temat tych piramid przeciera czoło z wrażenia. Piramida Cheopsa to dosłownie tolerancja szwajcarskiego zegarka wielkości góry. Były próby zbudowania miniaturek tych piramid metodami, które archeolodzy uznali za prawdopodobne, ale te próby się nie powiodły i tylko potwierdziły, że prymitywnymi narzędziami nie dało się tego wybudować. Poniżej zamieszczam zdjęcie dzwigu, który ma możliwość przeniesienia 1000 ton. Ma on jednak bardzo ograniczone zastosowanie, w górach się nie przyda, ani też na piasku, a w takich miejscach starożytne cywilizacje również przenosiły tak olbrzymie bloki skalne.
https://s13.postimg.org/ilyaoctdj/Clipboard02.jpg
Ten obrazek pokazuje o jak wielkim dzwigu tutaj mówimy, to właściwie wielkość bloku, a ten dźwig podniesie tylko 1000 tyn, podczas, gdy w ostatnim czasie znaleziono bloki skalne o wadze blisko 2000 ton.

Jestem przekonany, że dzięki staraniom niestrudzonych naukowców prawda o historii na ziemi wyjdzie na jaw, choć może nie tak szybko, jakby ludzie sobie tego życzyli.

Edit - na kanale YT brightinside pojawiły się przekonywujące dowody na odkrycie Atlantydy. Okazuje się, że była na lądzie i UWAGA W AFRYCE, więc ich związek z piramidami wydaje się przesądzony.

https://youtu.be/oDoM4BmoDQM

https://youtu.be/lyV8TUlV3Ds

https://youtu.be/U5kEzxOb-3c

https://pl.sputniknews.com/swiat/201710276578039-bosnia-piramidy-energetyczne-ratunek-ludzkosc/

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 7814 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: TO ZMIENI TWOJE ŻYCIE ! Cała prawda o piramidach. DOKUMENT PL (2009) 432 Hz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie