Profitenci strachu 2009
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8711 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Ten dokument z 2009 r., ukazuje okoliczności, które towarzyszyły sztucznemu rozkręcaniu paniki wobec rzekomo śmiertelnie niebezpiecznego wirusa tzw. świńskiej grypy oraz, związaną z tym, defraudację olbrzymich ilości pieniędzy w interesie koncernów farmaceutycznych.

Niezależne śledztwo dziennikarskie produkcji niemiecko-francuskiej.

Okoliczności, które towarzyszyły tzw. pandemii świńskiej grypy niemal do złudzenia przypominają stan obecny w związku z Covid-19.
Wówczas także wielu tzw. ekspertów będących na liście płac przemysłu farmaceutycznego groziło masową umieralnością, przepełnieniem szpitali i ogólnąkatastrofą, co nie znalazło potwierdzenia w faktach.
Słyszalne także były ostrzeżenia o tzw. drugiej fali infekcji, która nie nadeszła.

Człowiek myślący powinien wyciągać wnioski z przeszłości...
Czy dzisiaj pozwolimy sobie odebrać naszą wolność pod pretekstem walki z kolejną, sztucznie wykreowaną pandemią w interesie koncernów ?

Jedyną skuteczną metodą obrony przed zakusami pewnej wąskiej grupy ludzi wiedzących rzekomo lepiej co dla nas dobre, jest skuteczna organizacja społeczeństw, stworzenie listy społecznej na wybory polegającej na tym, iż ludzie uczciwi, chcący zmienić cokolwiek w tym kraju, połączą siły i stworzą szeroki ruch społeczny, nie partię, celem odsunięcia skorumpowanych polityków i partii na nasze życie.

Próbą, niestety nieudaną, stworzenia listy społecznej był pomysł autora kanału PODZIEMNA TV o nazwie 1Polska.pl

Dziś, gdy nawet niektórzy politycy Konfederacji, zaczynają prezentować politpoprawną narrację w kwestii przymusu szczepień, pandemii itp. możemy ufać tylko samym sobie względnie osobom ze swojego otoczenia, które znamy jako bezkompromisowe i uczciwe, a które podjęłyby się zadania reprezentowania nas, jako społeczeństwa, któremu nakłada się obecnie kaganiec i krępuje wszelkie wolności, w nadchodzących wyborach parlamentarnych.
Politykom nie możemy więcej ufać, a niestety rasowymi politykami stało się wielu z Konfederacji jak np. Kulesza, Dziambor, Urbaniak czy Winnicki - polecam ich wypowiedzi nt. szczepień czy przymusowego umieszczania osób z podejrzeniem koronawirusa w bliżej nieokreślonych ośrodkach odosobnienia - totalitaryzm w najczystszej postaci.

Nie ufaj politykom, jak mówi przysłowie: Ile razy muszę Cię okraść, byś wiedział, że jestem złodziejem ???

Łączmy się w grupy, zbierajmy kontakty, telefony i szukajmy osób uczciwych i tych najmądrzejszych z naszego grona, którzy po pierwsze zgodzą się kandydować w ramach listy społecznej, a po wtóre poddadzą się procesowi prawyborów (lista tworzona oddolnie a nie odgórnie przez lidera partyjnego).
Tylko w ten sposób możemy mieć szansę, iż nie zostaniemy zrobienie po raz kolejny w konia.
Więcej informacji na stronie PodziemnaTV.

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 8711 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Profitenci strachu 2009
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Nowy Kler (2018) Cały film PL premium Najbardziej kontrowersyjny film ostatnich lat!

Oglądaj już teraz w CDA Premium!
Uprowadzona księżniczka (2018) Dubbing PL premium Znakomita animacja dla całej rodziny!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie