Luwr - więcej niż muzeum (Francja, 2019)
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10005 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Dokument Luwr - więcej niż muzeum jest spojrzeniem za kulisy tego, co przez prawie osiemset lat było jedną z głównych rezydencji francuskich królów i cesarzy, a obecnie jest ikoną nie tylko Paryża, ale także całej Francji.

Każdy chyba kojarzy charakterystyczną piramidę Luwru, która od momentu powstania była przedmiotem kontrowersji, a jednak szybko stała się kolejną osobliwością muzeum. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że jest wykonana z 95 ton stali, 105 ton aluminiowych ram i 673 szklanych diamentów. Pałac Luwru corocznie odwiedza 10 milionów turystów, posiada on 14 kilometrów korytarzy i sal oraz mieści 10 tysięcy dzieł sztuki. Dokument przedstawia nam tę niesamowitą budowlę od strony architektonicznej. Dzięki zastosowaniu techniki trójwymiarowego obrazu oraz ujęciom z drona, będziemy krok po kroku śledzić kolejne etapy powstawania budynku, projektowanego przez największych ówczesnych architektów.

pokaż cały opis
W katalogu: Świat
4.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10005 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Luwr - więcej niż muzeum (Francja, 2019)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie