PLANDEMIA1 - LEKTOR PL - PIERWSZE 5 MINUT TO KOMENTARZ.
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13951 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Ludzkość jest uwięziona przez zabójczą pandemię. Ludzie są aresztowani za surfowanie w oceanie i medytację w naturze. Narody się rozpadają. Głodni obywatele walczą o jedzenie. Media wywołały tyle zamieszania i strachu, że ludzie błagają o zbawienie w strzykawce. Właściciele patentów miliarderów naciskają na globalnie obowiązkowe szczepionki. Każdy, kto odmówi wstrzyknięcia eksperymentalnych trucizn, będzie miał zakaz podróżowania, nauki i pracy. Nie, to nie jest streszczenie nowego horroru. To jest nasza obecna rzeczywistość.

Wróćmy do tego, jak się tu dostaliśmy ...

Na początku XX wieku pierwszy amerykański miliarder, John D. Rockefeller, kupił niemiecką firmę farmaceutyczną, która później pomogłaby Hitlerowi w realizacji jego wizji opartej na eugenice poprzez produkcję chemikaliów i trucizn na wojnę. Rockefeller chciał wyeliminować konkurentów zachodniej medycyny, dlatego przedłożył Kongresowi raport, w którym stwierdził, że w Ameryce jest zbyt wielu lekarzy i szkół medycznych oraz że wszystkie naturalne metody leczenia były nienaukowe. Rockefeller zaapelował o standaryzację edukacji medycznej, dzięki czemu tylko jego organizacja będzie mogła udzielać licencji szkół medycznych w Stanach Zjednoczonych. I tak zaczęła się praktyka leków immunosupresyjnych, syntetycznych i toksycznych. Gdy ludzie uzależnili się od tego nowego systemu i uzależniających narkotyków, które on zapewnił, system przeszedł na płatny program, tworząc dożywotnich klientów dla Rockefellerów. Obecnie błąd medyczny jest trzecią najczęstszą przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych. Sekretną bronią sukcesu Rockefellera była strategia znana jako problem-reakcja-rozwiązanie. Stwórz problem, eskaluj strach, a następnie zaoferuj wstępnie zaplanowane rozwiązanie. Brzmi znajomo?

Błysk naprzód do 2020 ...

Nazwali go COVID19. Nasi przywódcy światowego zdrowia przewidzieli, że miliony umrą. Gwardia Narodowa została rozmieszczona. Prowizoryczne szpitale powstały w celu opieki nad ogromnym przelaniem pacjentów. Kopano masowe groby. Przerażające doniesienia prasowe zachęcały ludzi do szukania schronienia, aby uniknąć kontaktu. Plan rozwijał się z diaboliczną precyzją, ale mistrzowie pandemii nie docenili jednej rzeczy ... ludzi. Personel medyczny i codzienni obywatele dzielą się krytycznymi informacjami online. Władcy wielkich technologii nakazali uciszenie i zbanowanie wszystkich głosów sprzeciwu, ale są już za późno. Śpiące masy są przebudzone i zdają sobie sprawę, że coś jest nie tak. Kwarantanna dostarczyła brakujący element: czas. Nagle nasi przepracowani obywatele mają wystarczająco dużo czasu na samodzielne zbadanie i zbadanie sprawy. Gdy zobaczysz, nie możesz tego zobaczyć.

Okno okazji jest otwarte jak nigdy dotąd. Po raz pierwszy w historii ludzkości zwracamy uwagę świata. Plandemic ujawni elitę naukową i polityczną, która kieruje oszustwem, jakim jest nasz globalny system opieki zdrowotnej, jednocześnie opracowując nowy plan; plan, który pozwala całej ludzkości ponownie połączyć się z uzdrawiającymi siłami natury. 2020 to kod doskonałej wizji. To także rok, który przejdzie do historii, gdy tylko w końcu otworzymy oczy.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 13951 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: PLANDEMIA1 - LEKTOR PL - PIERWSZE 5 MINUT TO KOMENTARZ.
Najlepsze komentarze
avatar
anonim110 (*.*.93.110) 2021-12-24 08:31:48 +1
czas się obudzić ,właśnie niszczą świat jaki znamy, jutro na elektronicznej smyczy nie będzie ucieczki, szczepionka i paszporty szczepionkowe to wstęp do nowego zniewolenia, dzisiaj wejście do restauracji a jutro wypłata z konta, nie szczepić się! Odpowiedz
Artur_Dyskopata wysłano z m.cda.pl 2020-05-10 13:46:23 0
Proszczepionkowa popaprana goy'ko! Odpowiedz
JanNeo 2020-05-10 14:01:13 +2
@artur_zagaj1: Ta Pani doktor ujawnia prawdę o tym że szczepionki zabijąją i to chcą zrobić przy okazji tej fałszywej pandemii. Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2023-01-10 11:59:25 0
@JanNeo: Zmądrzałeś?
#czas Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie