Transmisja z Marszu Niepodległości 11 Listopada 2015, Warszawa
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8142 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

" Drodzy Rodacy, kochani przyjaciele, ludzie dobrej woli. Zdecydowałem się na napisanie kolejnego mojego listu, apelu do ludzkości, a właściwie do ludzi dobrej woli. Chcę przedstawić pokrótce sytuację, pośród zdarzeń i wypadków, w których uczestniczymy, a które są powodem zmartwień i kłopotów dla wielu. Pragnę nakreślić też możliwość i sposób wyjścia oraz ratunku dla całego świata, a zwłaszcza dla Polski i Polaków.

Sytuacja globalna ludzkości na świecie i w Polsce,
a rządy masonerii.
Wielu pisało już o masonerii i jej działaniu (np. ks. T. Kiersztyn „Zatrute źródło - masoneria”, Stanisław Krajski „Masoneria polska 1993”, Henryk Pająk „Bestie końca czasów” i inne). Nie będę opisywał zbędnych szczegółów, lecz skoncentruję się na zagrożeniach, ze strony tych, co chcą naszej zguby. Od kilkuset lat jest przygotowywane wszystko, aby ludzie demona należący do jego kościoła, przejęli całą naszą planetę w swoje posiadanie, doprowadzając wszystkich do zniewolenia, a wielu nieprzydatnych (ich zdaniem), do likwidacji w taki czy inny sposób.
Według założeń Mędrców Syjonu, na ziemi należy pozostawić około 200 milionów ludzi, a całą resztę należy unicestwić. W samych Stanach Zjednoczonych jest przygotowanych ponad 200 baz wojskowych, przekształconych na super wydajne obozy zagłady na wzór niemieckich z okresu II wojny światowej, przeznaczonych przeważnie dla chrześcijan. Są to fakty, o których każdy z was może sobie szerzej poczytać w już istniejących publikacjach.
Światowa finansjera, która jest całkowicie w rękach Mędrców Syjonu i masonerii, od kilkudziesięciu lat przygotowuje się do stworzenia idealnego, ale tylko dla siebie świata, gdzie chrześcijanie i inni im podobni będą niewolnikami.
Chcąc zrealizować wszystkie swoje plany, od co najmniej kilkudziesięciu lat, inwestują w swoich ludzi, rozwijając ich i kształcąc. Przejęli banki, media i władzę. Nic się nie dzieje na szczytach władzy bez ich kontroli. Do perfekcji opanowali sztukę zabijania bez śladów, co wykorzystują likwidując niewygodnych ludzi, którzy zagroziliby realizacji ich niecnych planów.
W Polsce tak zlikwidowano kilkunastu polityków, mężów stanu na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat (dawniej gen. Sikorski, obecnie Prezydent Lech Kaczyński i po nawróceniu niedługo przed swoją śmiercią, Bronisław Geremek). Obecnie używa się o wiele nowszych wynalazków, które nie zostawiają śladów ingerencji człowieka. Takimi urządzeniami są m.in.: broń tektoniczna i broń tsunami.
W naszym umiłowanym kraju, Polsce, osadzili swoich ludzi na wszystkich poziomach, zaczynając od pewnego momentu tuż po I wojnie światowej, wynosząc sztucznie na szczyty swojego człowieka, będąc człowiekiem pochodzenia żydowskiego, przejął nazwisko dziś znane, Piłsudski. Kto chciałby zgłębić ten temat, to są już opracowania mówiące o tym. Kiedy umierał, wstawiała się za nim nasza wielka święta wizjonerka, św. Faustyna Kowalska, błagając Boga o zbawienie jego duszy, co opisuje w swoim Dzienniczku.
Kształcąc swoich ludzi, masoneria obsadzała nimi w Polsce, najważniejsze strategicznie punkty. Zaczęli od obsadzenia swoimi ludźmi banków i mediów wszystkich rodzajów, a zakończyli na ośrodkach władzy każdego poziomu.
Wszystkie partie obecnie są pod ich kontrolą, a ci, co się nie chcą im podporządkować (np. Marek Jurek), nie przekraczają progu wyborczego. Różnice, jakie demonstrują, są grą pozorów. Wszystkie rządy, łącznie z PISem dokonywały demontażu naszej rodzimej gospodarki. Obecny rząd pod wodzą PO i Donalda Tuska podjął się końcowego demontażu i ostatecznej likwidacji możliwości prosperacji jakiejkolwiek gałęzi przemysłu.
Zaplanowana jest sprzedaż, za symboliczny procent, wszelkich zasobów geologicznych znajdujących się na naszej ojczystej ziemi. Bóg sprawił, że mamy dużo węgla, siarki, soli, dość duże złoża ropy naftowej jedne z najlepszych jakościowo na świecie i całkiem duże zasoby gazu ziemnego. Ponadto 80% naszego kraju leży na wodach geotermalnych. To wszystko będą eksploatować ci, co wykupią nasz kraj za symboliczną kwotę.
Obecny rząd PO, zapożycza się u największych lichwiarzy świata, na drakońskie procenty, celem doprowadzenia do bankructwa całego Narodu. Mając prawie wszystko w swoim ręku, skutecznie hamują jakąkolwiek próbę pozytywnych zmian rozwoju, w naszej umiłowanej, umęczonej Ojczyźnie.
Wszystko zmierza w kierunku, aby ludzie nie mieli za co żyć, ani leczyć się, a jakiekolwiek leczenie opierało się o zatrute leki, które są w aptekach ze znanych żydowskich firm farmaceutycznych, nastawionych bardziej na zysk, niż leczenie ludzi. To, co jest skuteczne i naturalne jest zakazywane (ziołolecznictwo). Według założeń żydowskiej masonerii, Polaków ma zostać góra 15 milionów, z czego 5 milionów bezrobotna. Tak wszystko się ustawia, na czele z ustawami i prawami, aby maksymalnie ludziom wszystko utrudnić.
Jak ogromnym zagrożeniem nie tylko dla Polski, ale i całego świata jest masoneria, niech świadczy fakt, że ostatnio użyta została blisko Japonii broń sejsmiczna na ¾ mocy. To ci ludzie stoją za tak potężnymi zniszczeniami. W arsenałach ich jest broń zdolna rozsadzić naszą planetę. Niektórzy z nich, jak nikt ich nie powstrzyma, są zdolni do uczynienia tego. " http://zywy-plomien.pl.tl/

pokaż cały opis
1.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 8142 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Transmisja z Marszu Niepodległości 11 Listopada 2015, Warszawa
Najlepsze komentarze
avatar
anonim121 (*.*.50.121) 2017-03-19 19:43:37 +2
usuńcie to gówno stąd Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Kosmiczne Mistrzostwa (2020) Lektor PL premium Jest rok 2071. Kosmiczna wojna całkowicie zmieniła klimat na Ziemi, a nad Moskwą góruje ogromny statek obcych.

Włącz CDA Premium!
Balerina (2016) Lektor PL premium Piękna bajka dla całej rodziny!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie