Nie bój się!
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12812 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: sylamila

Stale dopadają nas nawet najbardziej absurdalne lęki. Czy to paranoja, czy raczej brak naiwności? Jakie lęki są zdrowe, jakie utrudniają nam życie i - jak możemy je przezwyciężyć? Czy boję się mniej, jeśli wiem, że mogę się bronić? Czy też popadam w paranoję, bo postrzegam cały świat jako zagrożenie? Czy strach nie jest jedynie wymówką, by budować nowe mury, zamiast spróbować zmierzyć się z problemami?
Istnieją różne lęki: lęk przed wypadkiem, chorobą lub kryzysem tożsamości. Jakie obawy są zdrową ostrożnością, a jakie paranoją? Jak sobie radzić z nadmiernym strachem? W gildii strzelców w Berlinie Ronja rozmawia z Carolin Matthie, która zwierza jej się, że nigdy nie wychodzi z domu bez paralizatora, bo inaczej na ulicach Berlina nie czułaby się bezpiecznie. Czy boi się mniej, wiedząc, że może się obronić przed potencjalnym gwałcicielem? A może postrzega cały świat jako zagrożenie?

Ronja rozmawia też z dealerem, który zawsze miał kłopoty z policją i prawie zginął w bójce w klubie. Kiedy w szpitalu zobaczył strach w oczach swojej matki, postanowił zmienić swoje życie.


Strach jest pozytywną siłą mówi filozofka Alexandra Lauck podczas nocnego joggingu w parku.


Bez strachu nie byłoby odwagi uważa za to prostytutka Hanna Lakomy alias Salomé Balthus, która podczas studiów filozofii zaczęła pracować jako dziewczyna do towarzystwa. Dlaczego zdecydowała się robić coś, co powszechnie uważane jest za niemoralne? Z odwagi?

pokaż cały opis
2.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 12812 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nie bój się!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie