Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15307 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

(Limage manquante)
Kambodża lat 60. i wczesnych lat 70. XX wieku przeżywała okres kulturowej aktywności po wystąpieniu z Unii Francuskiej. Jednak politycznie sytuacja zaogniała się coraz bardziej aż do wybuchu rewolucji Pol Pota i Czerwonych Khmerów w 1975 roku. Fragmenty archiwalnych filmów z tego okresu ukazują stolicę pełną życia, przyjmującą cywilizacyjne nowinki Zachodu, rozwijającą własną tożsamość i kulturę narodową. Zwycięstwo Czerwonych Khmerów niesie za sobą przesiedlenia milionów ludzi, głównie inteligencji i klasy średniej, do znajdujących się na dalekiej prowincji obozów pracy. Wyniszczani przez głód, choroby i tortury giną oni w nieludzkich warunkach. Szacunkowe dane mówią o ponad 2,5 miliona zamordowanych przez reżim. Rithy Panh wykorzystał swoje doświadczenia, archiwalne zdjęcia i filmy oraz plastelinowe figurki dla odtworzenia horroru zbrodni. Obraz nagrodzono na festiwalu w Cannes oraz na licznych międzynarodowych festiwalach filmowych. Nominowano go także do Oskara i nagród Europejskiej Akademii Filmowej 2014.

pokaż cały opis
W katalogu: ★ Świat bez fikcji ★
4.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 15307 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Świat bez fikcji_Brakujące zdjęcie [bS]
Możliwość komentowania tego materiału została zablokowana
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie