Do czego jest rząd? (Refleksje w czasie zarazy) Wt.  24. 3. 2020 Jabłonowski, Osadowski.
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9960 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: NPTV.PL
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-03-24

Szanowni Państwo! Bardzo prosimy udostępniajcie wydarzenie na żywo jeszcze przed rozpoczęciem programu!

#WolnaLinia #Jabłonowski #NPTVPL

Tytuł Odcinka: Do czego jest rząd? (Refleksje w czasie zarazy)
Aleksander Jabłonowski, Marcin Osadowski
W tym programie zaczynamy dzień na żywo z kolejnymi refleksjami w czasie zarazy możecie nam też nawkładać, zwyzywać, podzielić się ciekawą informacją czy przekazać tajne wiadomości. Zapraszamy do aktywnego, telefonicznego udziału w programie.

Marcin Gustaw Osadowski i Aleksander Jabłonowski (p.n. Wojciech Olszański)
Kamraci! Teraz możecie nas wesprzeć również przelewem na tradycyjne konto bankowe dobrowolną kwotą tytułem: Darowizna na MOG. Nazwa Banku i nr konta bankowego: PKO BP: 44 1020 5558 0000 8302 3370 8937 (SWIFT: BPKOPLPW IBAN: PL)
Wpłaty przez PayPal: Rodacy.Kamraci@gmail.com https://paypal.me/pools/c/8ffcSpiqFU lub http://paypal.me/Cin0s
Jeśli chcesz z nami skontaktować się bardziej dyskretnie zapraszym do pisania na adres e-mail: Rodacy.Kamraci@gmail.com

Ponosimy również spore koszty związane z rejestracją i obróbką materiałów. Miło nam będzie, jesli obejrzysz reklamy emitowane przez YouTube (co najmniej 30 sekund).
Dziękujemy za udzielane nam wsparcie, także te okazywane na ulicy, w komentarzach, e-mailach i słowach otuchy. Produkujemy za to amunicję (informację) i udostępniamy ja zwrotnie z nadzieją, ze będziecie ją strzelać (udostępniać dalej, pisać w komentarzach etc.).

Jeśli uważasz, że dobrze by było, żeby inni obejrzeli ten film udostępnij go, daj kciuka w górę i koniecznie skomentuj! YouTube ocenia ilość kciuków i komentarzy - im więcej ma film, tym ma szansę na większy zasięg. Dlatego jesli uważasz, że warto film promować to: łapka w górę, komentarz i udostępnij!

P.S. Prosimy również o złagodzenie języka. Naszą ambicją jest trafić do szerokiej rzeszy odbiorców byśmy potrafili wymieniać się poglądami w sposób cywilizowany (Europejski, nie Unijny)
Komentarze, które trafią do sprawdzenia z wypowiedziami wulgarnymi, naruszającymi dobre maniery oraz niestosownymi będą usuwane.
W tym wątku możesz również napisać pytania, propozycje, sugestie, spostrzeżenia i pomysły dotyczące dalszego rozwoju kanału.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9960 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Do czego jest rząd? (Refleksje w czasie zarazy) Wt. 24. 3. 2020 Jabłonowski, Osadowski.
Najlepsze komentarze
avatar
anonim243 (*.*.92.243) 2020-03-26 18:36:24 0
Jednak napiszę komentarz- maska opadła judaszu panie marcinie osad. W 1:13:45 sek.
zachowałes się jak lobbysta firm od 5g, geoinżynierii, która zrzuca broń biologiczno-chemiczną z samolotów czyt. chemtrails. Narracja w stylu- tematu nie ma, jesteś chory, wydaje ci się. W mawiasz, że tematu nie ma? To wszystko jest połączone ze sobą, a efektem końcowym jest Władza i Ludobójstwo.
p.s.
Zajmuję się projektowanie form przestrzennych i opisze w prosty sposób- Obudowa anten z systemu 3g 4g dostosowując do systemy 5g nie ulegają zmianie, są dostosowane ''wtopione'' w istniejącą strukturę formy, dla osoby, która nie ma pojęcia, bryła anteny zachowuje swój poprzedni istniejący kształt- jest to kontrolowana manipulacja wizualna. Odpowiedz
avatar
anonim243 (*.*.92.243) 2020-03-26 18:37:37 0
@anonim243: cda proszę nie usuwać tej wiadomości Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie