A jak skończy Fałszywy prorok i Antychryst?!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9689 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

"Ci Żydzi w końcu poznają, że Ja jestem Mesjaszem i głoszona przez nich prawda również będzie odrzucona przez Fałszywego Proroka i Antychrysta i wyrzucona jak gnijąca padlina. Powtarzam jednak, to wybrane plemię nie umrze.

Oba będą czuły się pokonane, ale tak w istocie nie będzie, bo to wy uformujecie wraz ze wszystkimi innymi religiami jedyny prawdziwy Kościół, Nową Jerozolimę, który powstanie z Popiołów.
Przetrwacie straszliwą złą monarchię, która powstanie pod podwójnym przywództwem Fałszywego Proroka i Antychrysta, a oni obaj zostaną wrzuceni do jeziora ognia jakim jest Piekło."

http://paruzja.info/pl/component/content/article/14-oredzia/kwiecien-2012/75-15-04-2012-19-16-moja-reszta-kosciola-dwaj-swiadkowie-o-ktorych-mowa-w-ksiedze-apokalipsy

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9689 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: A jak skończy Fałszywy prorok i Antychryst?!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim228 (*.*.207.228) 2015-09-12 16:34:38 +1
W styczniu 1999 roku organizacja Catholic World Report doniosła, że w Hiszpanii i w całej Europie nastąpił wzrost satanizm i ofiar z ludzi, które są składane podczas czarnych mszy. Zaś badanie przeprowadzone przez hiszpańską gazetę ABC wykazuje, że nastąpił wzrost grup okultystów, których członkostwo liczy około 250.000 osób, zajmujących się „oddawaniem czci Diabłu”.

Catholic World Report twierdzi, że według Interpolu liczba rytuałów, w których ma miejsce ofiara z człowieka zwiększyła się w całej Europie i pomiędzy 1989 a 1990 rokiem wyniosła co najmniej 100 osób. Interesującym jest fakt, że Hiszpania należy do krajów europejskich, które mają najniższy wskaźnik urodzeń. Ten stan rzeczy jest rezultatem prawa, wprowadzonego przez socjalistyczny rząd w 1985 roku, które dopuszcza zabijanie dzieci przed narodzeniem w przypadkach, zagrożenia fizycznego i psychicznego matki, gwałtu i w tzw. „zdeformowanych płodach”. Wygląda na to, że wzrost satanistycznych ofiar z człowieka nastąpił wraz z umocnieniem cywilizacji śmierci. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie