Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15281 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-12-10

Muzeum Miasta Jaworzna zaprasza na arcyciekawą wystawę pt. Artyści z pogranicza. Prezentowane są na niej prace artystów plastyków amatorów rodem z Jaworzna. Kuratorem wystawy jest Iwona Brandys. Na początku krótkie wyjaśnienie tytułu wystawy.

Na wystawie prezentowane są sylwetki i prace 10 jaworznickich plastyków. Wybór prac i autorów łatwy nie był, wszak artyści idą w dziesiątki a prace pewnie nawet w tysiące. Jak więc wybrnąć z sytuacji tak, żeby nikt się nie obraził?

Na ogół artyści postrzegani są jako postaci barwne a nawet ekscentryczne. Pewnie więc środowisko artystyczne Jaworzna było i jest bardzo oryginalne.

Do artystów nad wyraz oryginalnych zaliczamy dyr. muzeum Przemysława Dudzika. Czy plastyk sam siebie uznaje za artystycznego ekscentryka?

Do wystawy dobrano też prace naszego redakcyjnego kolegi, autora zabawnych fraszek, Jana Ryszarda Drąga. Którą z eksponowanych prac lubi najbardziej?

Naszą uwagę przykuł obraz olejny prezentujący jaworznicki tzw. Koci Zamek. Jak nam powiedziała mieszkanka naszego miasta z dziada pradziada w owym zamku była loża masońska. Jakie mamy ciekawe miasto.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Masoni czyli na marginesie wystawy Artyści z pogranicza
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie