Czas pożegnać się z azbestem, Urząd Miasta dopłaca!

Czas pożegnać się z azbestem, Urząd Miasta dopłaca!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8267 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-02-06

Można już składać wnioski o dofinansowanie z programu Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miasta Jaworzna w 2020 roku realizowanego w ramach realizowane będzie w ramach Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miasta Jaworzna do 2032 roku.
Jak czytamy na stronie Urzędu Miejskiego - Dofinansowanie skierowane jest do osób fizycznych, posiadających tytuł prawny do władania nieruchomością, na której znajdują się wyroby zawierające azbest, które w 2020 roku planują ich usunięcie.

O tym, jak istotna jest rezygnacja z azbestu i jak rozpoznać, czy azbestowe poszycie dachu jest uszkodzone w materiale wideo tłumaczy Agnieszka Plich ze Stowarzyszenia Federacji Zielonych GAJA 
Do dofinansowania kwalifikują się koszty związane z realizacją zadań polegających na:
usunięciu wyrobów zawierających azbest znajdujących się na budynkach mieszkalnych i gospodarczych (demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest),
usunięciu odpadów zawierających azbest zgromadzonych (składowanych) na nieruchomościach (zbieranie, transport i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest).

Wnioski należy składać w budynku Urzędu Miejskiego w Jaworznie (Plac Górników 5) w- Biuro Gospodarki Komunalnej (pokój 110) w terminie do 28 lutego 2020 r. Wnioski złożone po tym terminie nie będą uwzględniane do realizacji w 2020 r. Formularz wniosku oraz Regulamin udzielania dofinansowania dostępny jest na stronie internetowej, oraz w siedzibie Urzędu.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8267 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Czas pożegnać się z azbestem, Urząd Miasta dopłaca!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie