Parkside PAA 20 A1 Power Bank - Adapter USB do baterii 20V - Złączka do akumulatora z Lidla
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12818 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: tanie majsterkowanie
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-04-03

Najmniejsze urządzenie z serii PARKSIDE X20V Team czyli adapter USB PAA 20 A1. Fajny gadżet umożliwiający przekształcenie akumulatora do wkrętarki w przenośny Power Bank o całkiem przyzwoitych parametrach.
Po nakręceniu filmu ładowałem tym zestawem baterie 3000 mAh w rozładowanym do zera telefonie Moto G5 plus. Czas ładowania wyniósł 5 godzin. Prawdę mówiąc liczyłem na lepszy efekt ( ładowarka sieciowa potrzebuje ok 1,5h na podobne zadanie) Początkowy poziom naładowania akumulatora w power banku wynosił 20,9V a po ładowaniu komórki spadł do 18,5V wydaje się więc że kolejne ładowanie do pełna powinno się udać aczkolwiek zakładać bym się o to nie zakładał ;)
Jeżeli jeszcze nie subskrybujesz naszego kanału to zachęcam do zrobienia tego teraz :) https://link.do/MP8SW

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 12818 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Parkside PAA 20 A1 Power Bank - Adapter USB do baterii 20V - Złączka do akumulatora z Lidla
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie