Tanzania - Safari - Przylot do Aruszy i Park Narodowy Tarangire (2)
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9275 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Podróże z Maciejem
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-01-26

W Tanzanii początkowo zjawiamy się w Dar es Salaam, największym mieście kraju. Mała przesiadka i po godzinie lotu jesteśmy już na zielonych afrykańskich stepach. Stolica safari to miasto Arusza. Tu przybywają ludzie, chcący wybrać się na podglądanie dzikich zwierząt do pobliskich parków narodowych. Jako że safari mamy ogarnięte już wcześniej, nie mamy zbytnio nic do załatwienia. Kolejnego dnia ruszamy już na wycieczkę. Na początek ponoć jeden z najbardziej niedocenianych parków narodowych w Tanzanii - Tarangire. Jest to znany z ogromnej liczby słoni oraz szerokich baobabów. Do boju.

Wyprawa do Tanzanii miała miejsce na początku 2020 roku. Dwa tygodnie zagospodarujemy na safari w okolicach Aruszy oraz pobyt na rajskiej wyspie Zanzibar.

Organizacja oraz przebieg safari to dość duże przedsięwzięcie. Jest tak dlatego, gdyż kosz takiej wycieczki jest wysoki i oscyluje w najtańszych opcjach między 150 - 250$ za dzień za osobę. Jeżeli ktoś już decyduje się na taki wydatek to chce jak najlepiej zaplanować całą wycieczkę. W tej serii postaram się udostępnić garść rzeczowych informacji na temat przebiegu i organizacji safari oraz pokazać, co na takiej wycieczce można zobaczyć.

Safari, na które się wybraliśmy to 4 dni i 3 noce spędzone w parkach Tarangire, Serengeti oraz Ngorongoro w budżetowej opcji zakwaterowania (namioty) oraz prywatnej opcji wynajęcia auta (dwie osoby w samochodzie).

Kamera: GoPro Hero 6 Black

Działam też na:
Facebook
https://www.facebook.com/PodrozezMaciejem/

Strona internetowa:
https://podrozezmaciejem.wixsite.com/enter

Muzyka:
Afrykańskie bębny
Tanzania Haya Traditional dance and Swahili Saida Karoli Mapenzi Kizunguzungu

pokaż cały opis
W katalogu: Podróże z Maciejem
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Tanzania - Safari - Przylot do Aruszy i Park Narodowy Tarangire (2)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie