Prawda za kraty, oszczerstwo w cenie - Komentarz Konieczny!
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10691 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-12-15

Choć konstytucja gwarantuje Polakom wolność słowa i swobodę środków wyrazu, niezależni dziennikarze oraz publicyści wielokrotnie przekonali się, że to czysta fikcja w niewiążący sposób zapisana na papierze. Wielokrotnie bowiem bywało już tak, że sądy w naszym kraju skazywały za mówienie prawdy, ujawnianie niewygodnych faktów, czy prowokacje artystyczne wymierzone w środowiska wrogie naszej Ojczyźnie. Przekonał się o tym m. in. pisarz Jacek Piekara, dziennikarz Rafał Ziemkiewicz, publicysta Stanisław Michalkiewicz, czy artysta Bartłomiej Kurzeja. Ostatnio funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zrobili nalot na dom Jacka Międlara, byłego księdza i prawicowego publicystę, który wzbudza wiele kontrowersji, lecz zawsze porusza się w ramach dokumentów i faktów dostarczanych mu przez czytelników jego portalu wPrawo.pl To jednak za mało, by przekonać prokuraturę, że publikowane tam artykuły nie nawołują do nienawiści zwłaszcza, że w treści można znaleźć wiele nieprzychylnych stwierdzeń odnoszących się do przedstawicieli mniejszości żydowskiej w Polsce. Organy ścigania nie zamierzają jednak dociekać, czy opisywane osoby, miejsca i sytuacje są prawdziwe. Jacek Międlar ma odpowiedzieć karnie za to, że w ogóle poruszył niewygodny temat. Wszak od dawna wiadomo, że w Polsce żyją święte krowy, o których można pisać tylko dobrze, lub wcale.

Ta zasada nie dotyczy drugiej strony barykady,gdzie wręcz wylewa się antypolskiej pomyje, w których notorycznie oskarża się nasz naród o wszelkie możliwe zbrodnie zapisane w dziejach ludzkości, co wpisuje się w ogólnoprzyjętą propagandę wstydu serwowaną Polakom za pieniądze zza granicy. Oczywiście proceder ten sponsorują także instytucje naszego państwa finansując np. tłumaczenia polskojęzycznej pisarki Olgi Tokarczuk, która mówi o Polsce jako kraju właścicieli niewolników, morderców żydów i kolonizatorów tłamszących mniejszości narodowe. Środowiska patriotyczne od dawna przypuszczały, że Tokarczuk za swą antypolską propagandę zostanie nominowana do literackiej nagrody Nobla, tak jak kilka lat wcześniej twórcy filmu Ida dostali Oskara za przedstawienie naszej Ojczyzny, jako skrajnie antysemickiej krainy, gdzie żyje prymitywny, zakompleksiony i bezwzględny naród. W obu przypadkach polakożercza twórczość została szybko doceniona, natomiast ludzi broniących polskiej godności coraz częściej stawia się przed obliczem wymiaru sprawiedliwości, który zasądza surowe kary.

O skrajnym antypolonizmie, promocji oszczerstw, gnębieniu prawdy, wynaturzaniu kultury i upokarzaniu narodu polskiego już dziś w kolejnym odcinku z cyklu Komentarz Konieczny. Na program zaprasza Piotr Korczarowski i Kamil Klimczak.


---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

pokaż cały opis
W katalogu: Komentarz Konieczny
3.0 / 5 Oceny: 4
Włącz dostęp do 10691 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Prawda za kraty, oszczerstwo w cenie - Komentarz Konieczny!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim58 (*.*.247.58) 2019-12-16 16:51:57 +2
Bzdury wyssane z brudnego palucha jakiegoś naziola! Odpowiedz
avatar
anonim61 (*.*.66.61) 2020-12-04 13:17:45 +2
@anonim58: MAJNE KOMERADE, może spotkajmy się w Krytyce Politycznej, w nocy nasikamy na jakiś pomnik - żeby tych "nazioli" ukarać...
Precz z lewactwem spod czerwonej/niebieskiej szmaty! Odpowiedz
avatar
anonim67 (*.*.247.67) 2019-12-16 07:59:05 0
Słychać kwik "prawackich" ciulów z gównem zamiast mózgów? SUPER!!! Wszytkich nazioli do jednego wora i do Wisły! Odpowiedz
avatar
anonim242 (*.*.105.242) wysłano z m.cda.pl 2021-08-21 00:37:52 0
@anonim67: Lecz się lewaku... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie