Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15354 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Rodzina na Gigancie VLOG
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-07-14

Instagram: https://www.instagram.com/rodzinanagigancie/

W tym odcinku pokazujemy jak NIE należy piec pizzy. :)
Jesteśmy nadal na kempingu La Bella Vista, to już ostatnie dni. Robimy kiełbaski z grilla. Igor kupił dużo coca coli i bagietkę. Odpoczywamy przed przyczepą i rozmawiamy o nowym kanale który ostatnio odkrylismy: https://www.youtube.com/januszfilmu . Na tym kanale możecie się nauczyć jak tworzyć dobre filmy. My z tego staramy się skorzystać i polepszać jakość naszych filmów. Zatem polecamy ten kanał. Musimy jeszcze zrobić pranie. Niewiarygodne jak szybko nam przybywa prania. Zastanawiamy się na filmie czy ktoś nam przypadkiem tego prania nie podrzuca? W nocy nam chyba dokładają :) To nasze ostatnie dni zatem musimy zrobić zakupy w Mercadonnie. Tam jest wszystko i super jakości. Lubimy mieć pełną lodówkę jak jesteśmy w podróży gdyż zawsze możemy się zatrzymać na stacji benzynowej lub parkingu i zjeść dobre i własne jedzenie. Agnieszka wystraszyła się robaczka... który uciekł :) Na kempingu rozkwitły drzewa. Dookoła są żółte kwiatki. Wygląda to bardzo ładnie lecz trzeba dużo sprzątać przed przyczepą kempingową. Codziennie Nadia zamiata maty.

W kolejnym dniu postanowiliśmy sprawdzić, czy przy pomocy naszego grilla damy radę podgrzać pizze. Mamy część na której robi się naleśniki więc postaramy się na tej części zrobić Pizze w trzech ruchach :) Wstęp, rozwinięcie i zakończenie :) Wstęp gdy kłądziemy pizze na rozgrzany olej, rozwinięcie jak się pizza piecze i zakończenie... jak już pizza jest gotowa :) Niestety pizza się... spaliła. Próbujemy ją zjeść. Agnieszka się śmieje, że węgiel jest dobry na żołądek. Igor porównuje spaloną pizze do tytoniu. Nikomu nie smakuje. Nic dziwnego :) Chociaż Igor zjadł i powiedział, że nawet mu smakowało. Niestety, za długo pizza była na grillu. Ale już wiemy, że da się tą pizze przygotować przy użyciu grilla gazowego.

Na plaży chwalimy kemping La Bella Vista. Bardzo nam się tam podoba. Omawiamy co nam się podoba a co nie podoba się naszym dzieciom. Zastanawiamy się jak kemping wygląda w sezonie. Jesteśmy tuż przed sezonem. Wczoraj był koncert... Elwisa Presleya. Wokalista śpiewał identycznie jak Elwis. Może Elwis żyje ? Mówimy dokąd jedziemy i jakie mamy plany. Garda później Marina di Venezia który to kemping Wy, nasi widzowie nam poleciliście w komentarzach. Dziękujemy Wam za komentarze gdyż z nich się wiele uczymy. Staramy się wyciągnąć jak najwięcej wniosków z tego co piszecie. Korzystamy z Waszych porad cały czas od początku naszej wyprawy. Do przejechania mamy ponad 2 tys kilometrów. Nie wiemy jeszcze na jakich kempingach będziemy się zatrzymywać. Krzysiu jest bardzo zadowolony z tego kempingu. Wyraża swoją opinię na końcu filmu :) Nadia ma zawieszkę z napisem Polska i pokazuje każdemu skąd jest. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami. Poznajemy dużo osób i dowiadujemy się jak postrzegają Polaków w Europie i na Świecie.

Na zakończenie poszliśmy do naszej ulubionej restauracji nad morzem i zjedliśmy pieczone krewetki w sosie pikantnym. Bardzo smaczne. Z żalem się żegnamy z tym kempingiem i jedziemy dalej.Data nagrania 15-16.06.2019


Dziękujemy za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszamy na nasz Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robimy.

-------------------------------------------------------------------Kontakt: rodzinanagigancie@gmail.com

Zaproponuj tłumaczenia naszych filmów:
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUC0ZmEWtZfBfDZrTxvz69EXg&tab2


#kemping #Camping_la_bella_vista #przyczepa_kempingowa

pokaż cały opis
W katalogu: Hiszpania
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: JAK SMAKUJE SPALONA PIZZA ?? / FILM O RODZINIE W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ / KARAWANING / Vlog 49
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie