VLOGMAS 5 - HURA! JEŻDŻĘ, ZAKUPY Z PEPCO, ROSSMANNA I HEBE, ŚWIĄTECZNE NOWOŚCI.
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9505 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: HanellaTV
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-12-10

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ - http://www.youtube.com/c/hanelkaTV

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM - https://www.instagram.com/hanellatv2018/


KONTAKT/ WSPÓŁPRACA - hanellatv@gmail.com


KOD RABATOWY: 10% na zakup kosmetyków w sklepie internetowym LA ROSE na hasło HANELLA - https://sklep.larose.net.pl/. Warto skorzystać :)
Nie pobieram prowizji od Waszych zakupów.

Kalendarz adwentowy - http://bit.ly/33JXVgq,

Retix C - http://bit.ly/35UANgH,

Heimish Mgiełka do twarzy nawilżająca - http://bit.ly/2Lj8YGq,

Uriage Woda termalna - http://bit.ly/2rfmJzX,

ZAKUPY ZE SKLEPU LA ROSE -

Uriage Serum olejkowe - https://sklep.larose.net.pl/urang-vitamin-oil-serum-30ml,3,4664,4662,

E-FIORE Serum Olejowe Ujędrniające - https://sklep.larose.net.pl/e-fiore-serum-olejowe-ujedrniajace-30ml,3,3876,4728,

Iossi Olejek do demakijażu Śliwka i Morela 50 ml - https://sklep.larose.net.pl/iossi-olejek-do-demakijazu-sliwka-i-morela-50-ml,3,3320,4211,

MOKOSH Peeling solny z mieloną kawą 300g - https://sklep.larose.net.pl/mokosh-peeling-solny-z-mielona-kawa-300g,3,3561,4129,

HYGGEE Active Red Flower Mask - https://sklep.larose.net.pl/hyggee-active-red-flower-mask-35-ml,3,2229,4584,

NEOGEN Intensive Firming Sauce Modeling Mascream - https://sklep.larose.net.pl/neogen-intensive-firming-sauce-modeling-mascream,3,2229,4573,

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum 50ml - https://sklep.larose.net.pl/iunik-propolis-vitamin-synergy-serum-50ml,3,4389,4347,

PURITO JEJU Volcanic Scoria Konjac Sponge - https://sklep.larose.net.pl/purito-jeju-volcanic-scoria-konjac-sponge-7gr,3,4264,4285,

Olej Moringa Nierafinowany 30ml - https://sklep.larose.net.pl/your-natural-side-olej-moringa-nierafinowany-30ml,3,3877,4629,

NEOGEN Dermalogy Real Vita C Serum - https://sklep.larose.net.pl/neogen-dermalogy-real-vita-c-serum-32g,3,4387,4663.

MAKIJAŻ:

podkład - Estee Lauder Double Wear Light - http://bit.ly/2pN4Ozc,

korektory - SKINFOOD Dark Circle Concealer 01 - http://bit.ly/2mmLLdn,

Becca Korektor rozświetlający - http://bit.ly/348UpMI,

puder - Affect - http://bit.ly/2KpnCfB,

brązer - Sensique 109 - http://bit.ly/32yAqX2,

róż - Sensique - http://bit.ly/2Y8X6g0,

cienie - Smashbox Minimalist - http://bit.ly/2PalHyd,

brwi - Golden Rose Eyebrow Powder Pencil - http://bit.ly/2P7SvYz,

Golden Rose Przyciemniająca Maskara do Brwi 03 - http://bit.ly/2J7U4m6,

tusz do rzęs - Eveline Royal Volume - http://bit.ly/2lYCdFw,

kredka do oczu - Kobo - http://bit.ly/2E6VZV6,

usta - Eveline Matt Magic Lip Cream Pomadka w Płynie 04 - http://bit.ly/2klBTzZ,

konturówka - Wibo Million Dollar Matte Liner 6 - http://bit.ly/2W6fvZU,

gąbka - Blend It - http://bit.ly/359Esav,

pędzle Hakuro - http://bit.ly/35lvvec.

#vlogmas #carvlog #haul

FILM PODLEGA PRAWOM AUTORSKIM.
Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9505 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: VLOGMAS 5 - HURA! JEŻDŻĘ, ZAKUPY Z PEPCO, ROSSMANNA I HEBE, ŚWIĄTECZNE NOWOŚCI.
Najlepsze komentarze
avatar
anonim227 (*.*.183.227) wysłano z m.cda.pl 2019-12-10 20:14:42 0
No jaja pani chodzi po sklepach i nagrywa co kupiła.zastanawiam się po co nam ta wiedza.Jakby każdy kto jest na zakupach nagrywał i wrzucał do sieci.to trochę głupie a nawet nie trochę.Absurd..... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie