Fukushima Meltdown Brings Black Rain 12-2-2019

Fukushima Meltdown Brings Black Rain 12-2-2019

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8334 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Tylko na kanale RT można czasem dowiedzieć się tego typu informacji ale tylko w godzinach takich typu 2-3 w nocy - zeby za dużo ludzi się nie dowiedziało.
https://www.youtube.com/watch?vBP5jqVkx1Ak cale zycie na ziemi w zasadzie jest już skazane na niebyt - stad pobudowali sobie ogromne bunkry a wszystkich ludzi na ziemi gotuja na wojenkę ostatnią, po ktorej juz nie bedzie powrotu do normalności i odbudowy wszystkiego... ZROZUMIELIŚCIE CO WAM NAPISAŁEM ! ! !
aha dla wyjaśnienia tego filmu co podałem - patrzycie tam na zdewastowany reaktor bez paliwa - bo się stopiło i idzie w dół bo jest gorące tak że pali pod sobą nawet beton (przetapia w zasadzie wszystko na zasadzie nie tylko gorąca ale rozczepiania atomów). Film ten to najnowocześniejsza technologia która jest w stanie prześwietlić nawet piramidy w Egipcie i zobaczyć co w nich jest bez rozwalania ich.

pokaż cały opis
W katalogu: Fukushima Daiichi - zatajony prawdziwy koniec świata
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 8334 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.

Komentarze do: Fukushima Meltdown Brings Black Rain 12-2-2019

Najlepsze komentarze
PRAWDA_DLA_POLAKA 2019-12-04 14:08:58 0
Cale zycie na ziemi w zasadzie jest już skazane na niebyt - stad pobudowali sobie ogromne bunkry a wszystkich ludzi na ziemi gotuja na wojenkę ostatnią, po ktorej juz nie bedzie powrotu do normalności i odbudowy wszystkiego... ZROZUMIELIŚCIE CO WAM NAPISAŁEM ! ! !
aha dla wyjaśnienia tego filmu co podałem - patrzycie tam na zdewastowany reaktor bez paliwa - bo się stopiło i idzie w dół bo jest gorące tak że pali pod sobą nawet beton (przetapia w zasadzie wszystko na zasadzie nie tylko gorąca ale rozczepiania atomów). Film ten to najnowocześniejsza technologia która jest w stanie prześwietlić nawet piramidy w Egipcie i zobaczyć co w nich jest bez rozwalania ich. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie