Fukushima Meltdown Brings Black Rain 12-2-2019
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8675 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Tylko na kanale RT można czasem dowiedzieć się tego typu informacji ale tylko w godzinach takich typu 2-3 w nocy - zeby za dużo ludzi się nie dowiedziało.
https://www.youtube.com/watch?vBP5jqVkx1Ak cale zycie na ziemi w zasadzie jest już skazane na niebyt - stad pobudowali sobie ogromne bunkry a wszystkich ludzi na ziemi gotuja na wojenkę ostatnią, po ktorej juz nie bedzie powrotu do normalności i odbudowy wszystkiego... ZROZUMIELIŚCIE CO WAM NAPISAŁEM ! ! !
aha dla wyjaśnienia tego filmu co podałem - patrzycie tam na zdewastowany reaktor bez paliwa - bo się stopiło i idzie w dół bo jest gorące tak że pali pod sobą nawet beton (przetapia w zasadzie wszystko na zasadzie nie tylko gorąca ale rozczepiania atomów). Film ten to najnowocześniejsza technologia która jest w stanie prześwietlić nawet piramidy w Egipcie i zobaczyć co w nich jest bez rozwalania ich.

pokaż cały opis
W katalogu: Fukushima Daiichi - zatajony prawdziwy koniec świata
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 8675 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Fukushima Meltdown Brings Black Rain 12-2-2019
Najlepsze komentarze
PRAWDA_DLA_POLAKA 2019-12-04 14:08:58 0
Cale zycie na ziemi w zasadzie jest już skazane na niebyt - stad pobudowali sobie ogromne bunkry a wszystkich ludzi na ziemi gotuja na wojenkę ostatnią, po ktorej juz nie bedzie powrotu do normalności i odbudowy wszystkiego... ZROZUMIELIŚCIE CO WAM NAPISAŁEM ! ! !
aha dla wyjaśnienia tego filmu co podałem - patrzycie tam na zdewastowany reaktor bez paliwa - bo się stopiło i idzie w dół bo jest gorące tak że pali pod sobą nawet beton (przetapia w zasadzie wszystko na zasadzie nie tylko gorąca ale rozczepiania atomów). Film ten to najnowocześniejsza technologia która jest w stanie prześwietlić nawet piramidy w Egipcie i zobaczyć co w nich jest bez rozwalania ich. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Nowy 7 uczuć (2018) Cały film PL premium Jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat!

Zobacz już teraz w CDA Premium!
Nowy Valerian i Miasto Tysiąca Planet (2017) Lektor PL premium Najnowsza produkcja Luca Bessona zrealizowana z ogromnym rozmachem!

Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Logowanie