Objawienia naszej Pani w Fatimie (www. jednaintencja.pl - prośba o dołączenie do dzieła)
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8104 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

KRUCJATA JEDNEJ INTENCJI: By Maryja była bardziej znana i miłowana; by Jej Wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat.

Ratujmy siebie i świat z Maryją. Niech połączy nas jedna intencja!

Jezus odczuwa pragnienie, Jego prośba pochodzi z głębokości Boga, który nas pragnie.
Modlitwa czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie jest spotkaniem Bożego i naszego pragnienia (Katechizm Kościoła Katolickiego 2560).
Jezus chce się posłużyć tobą, aby ludzie mnie poznali i pokochali. Pragnie ustanowić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca (Fatima, 13 czerwca 1917).
Odpowiadając na pragnienie Bożego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, Sekretariat Fatimski, po zakończeniu Wielkiej Nowenny Fatimskiej, zaprasza do włączenia się do Modlitewnego Szturmu: by Maryja była bardziej znana i miłowana; by Jej Wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat.
W Fatimie nasza Matka ukazała nam swe Niepokalane Serce, prosząc o pocieszenie i wskazując drogę ocalenia dla grzeszników, warunek pokoju na świecie oraz zapowiadając triumf Jej Niepokalanego Serca. W wielu miejscach w Polsce i na świecie jednoczymy się we wspólnej modlitwie wynagradzającej w pierwsze soboty miesiąca. Czy jednak skala naszej odpowiedzi wypełnia prośbę Fatimskiej Pani? Wiele jeszcze w tym względzie mamy do zrobienia, by Polska i świat w pierwsze soboty zjednoczyły się przy Niepokalanym Sercu. Dlatego też zapraszamy Każdego i Każdą z Was do modlitwy, pokuty, ofiary w tej właśnie intencji. Niech ona nas duchowo zjednoczy, byśmy wyprosili łaskę, aby świat czynem odpowiedział na wezwanie Pani z Fatimy.

Jeśli ludzie Me życzenia spełnią... - wezwanie Maryi z Fatimy jako ratunek dla świata.
+ Pokuta w intencji grzeszników: Ofiarujcie się za grzeszników i mówcie często, zwłaszcza gdy będziecie ponosić ofiary: O Jezu, czynię to z miłości dla Ciebie, za nawrócenie grzeszników i za zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
+ Codzienna modlitwa różańcowa: Trzeba w dalszym ciągu codziennie odmawiać różaniec.
+ Poświęcenie się Niepokalanemu Sercu Maryi: Nie trać odwagi. Nigdy cię nie opuszczę, moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która cię zaprowadzi do Boga.
+ Wynagrodzenie w pięć pierwszych sobót miesiąca: Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Przybędę, aby prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię świętą wynagradzającą w pierwsze soboty. Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewdzięczność stale ranią. Przynajmniej ty staraj się mnie pocieszyć.
Wzbudzając intencję wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi, należy przez pięć kolejnych pierwszych sobót miesiąca: I. przystąpić do Spowiedzi świętej (w pierwszą sobotę lub wcześniej); II. przyjąć Komunię świętą; III. odmówić jedną, dowolną część Różańca świętego; IV. odprawić 15-minutową medytację rozmyślając o jednej lub kilku tajemnicach różańcowych.
Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo, obiecuję zbawienie. Te dusze będą przez Boga kochane, jak kwiaty przeze mnie postawione dla ozdoby Jego tronu.

Dlaczego: Krucjata Jednej Intencji?
Aktualność wezwania Matki Bożej z Fatimy, które wciąż nie jest w pełni znane, jak również podjęte i realizowane, wzywa do czynu, do podjęcia Modlitewnego Szturmu.
Łudziłby się ten, kto sądziłby, że prorocka misja Fatimy została zakończona. Trwa cierpienie Kościoła i trwa zagrożenie człowieka. Także w obecnym utrapieniu, gdy siła zła w najprzeróżniejszych formach grozi zdeptaniem wiary. Także teraz koniecznie potrzebujemy tej odpowiedzi, której Matka Boża udzieliła dzieciom (papież Benedykt XVI).

Podejmijmy przesłanie z Fatimy! Orędzie fatimskie kierowane jest nieprzerwanie do całego Kościoła. Przyjęcie orędzia z Fatimy wyraża się ponadto we włączeniu się w odprawianie pierwszych sobót miesiąca. Każdy, kto przez pięć kolejnych pierwszych sobót będzie w stanie łaski uświęcającej, przyjmie Komunię świętą i odmówi część różańca świętego, rozważając w zjednoczeniu z Matką Bożą tajemnice różańcowe, z intencją wynagradzającą za grzechy świata, stanie się nie widzem, ale czynnym uczestnikiem tego orędzia (list Episkopatu Polski).

Jakie obowiązki wynikają z włączenia się do Krucjaty Jednej Intencji?
Włączając się do Krucjaty, otwierasz serce, by pamiętając o Intencji uczynić jakiekolwiek dobro. W porządku serca nie mówimy o żadnej konkretnej modlitwie, czy też formie ofiary i pokuty. Nie mówimy o wymiarze dni tygodnia, czy konkretnej godzinie. Ważne, byśmy nosili w swym sercu wskazaną Intencję, byśmy o niej pamiętali i w dowolnym czasie i miejscu wypełnili ją dobrem: myślą, słowem lub czynem. Nie ma tu sztywnej miary, nie ma minimum, a tym bardziej maksimum. Każdy z nas może postanowić sobie coś innego, w innym wymiarze, w innym miejscu i okolicznościach, ale zawsze wzbudzając tę jedną konkretną INTENCJĘ: BY MARYJA BYŁA BARDZIEJ ZNANA I MIŁOWANA; BY JEJ WEZWANIE Z FATIMY POZNAŁ I WYPEŁNIŁ ŚWIAT.

pokaż cały opis
3.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 8104 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Objawienia naszej Pani w Fatimie (www. jednaintencja.pl - prośba o dołączenie do dzieła)
Najlepsze komentarze
avatar
anonim60 (*.*.159.60) 2020-09-08 12:48:51 +17
Wpiszcie w google: Cała prawda o objawieniach fatimskich. Odpowiedz
avatar
anonim104 (*.*.213.104) 2019-11-21 02:21:05 +6
Ale katotalibski gniot ! :) Ktoś się jeszcze na to nabiera >? Odpowiedz
avatar
anonim103 (*.*.238.103) 2020-09-15 17:58:54 +3
Śliczny film. Mam pytanie do heretyków, którzy umieścili plugawe wpisy pod tym filmem: lepiej w chwili śmierci mieć przy sobie Matkę Chrystusa czy szatana ??? Odpowiedz
avatar
anonim37 (*.*.179.37) 2020-12-20 07:39:49 0
@anonim103: najlepiej miec w chwili smierci przy sobie mozg, dokladnie tak samo przez cale zycie powinno sie go miec, fanatyku. Odpowiedz
avatar
anonim100 (*.*.231.100) 2019-12-19 20:34:31 +3
JEZUICKIE POGAŃSKIE SATANISTYCZNE BÓSTWO BOGINI NIEBIOS Odpowiedz
dziedzic_pruski2 wysłano z m.cda.pl 2020-01-20 19:42:40 +2
Boga nie było, nie ma i nigdy nie będzie! Odpowiedz
avatar
anonim250 (*.*.198.250) 2020-10-03 23:38:21 0
@dziedzic_pruski2: powtórzysz to kiedyś na łożu śmierci? Odpowiedz
avatar
anonim174 (*.*.76.174) 2020-09-24 02:03:04 +1
Prostota przekazu nie oznacza "gniota". Piekny film o milosci Matki Najswietszej do Boga i ludzi. I wielkim smutku, ze ludzie tak bardzo obrazaja Boga swoimi grzechami. Wezwanie do pokuty i nawrocenia ciagle aktualne. Odpowiedz
avatar
anonim250 (*.*.198.250) 2020-10-03 23:54:35 0
Nie kocha Jezusa ten kto nie kocha Jego Matki. Szatan, jako że jest nieskończenie przesiąkniętym pychą bytem, najbardziej boi się upokorzenia ze strony kobiety, Maryi - Miriam co w starohebrajskim czy też aramejskim, oznacza "kropelka". To tak jakby mistrza wszystkich kategorii bokserskich pokonała dziewczynka z przedszkola, ale pomnożyć to należy jeszcze przez tryliony, bo pycha złego jest niewyobrażalna i nawet największe, ziemskie, pyszne, zatwardziałe indywidua są przy nim westchnieniem. Matka Boża już wygrała, ale my sobie jeszcze z tego nie zdajemy sprawy, a wszystko jest w Apokalipsie św. Jana. Ci, którzy tu bluźnią, drwią i szydzą, niech pamiętają, że Bóg przebaczy (pod określonymi warunkami wszystko) ale nie przebaczy grzechów przeciw Duchowi św. .... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Ciemno, prawie noc (2019) Cały film PL premium W Wałbrzychu dochodzi do serii tajemniczych zaginięć dzieci. Ponieważ policja wydaje się być bezsilna, kobieta postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę...
Kopciuszek. Historia prawdziwa (2018) Dubbing PL premium Znakomita animacja dla całej rodziny!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie