Objawienia naszej Pani w Fatimie (www. jednaintencja.pl - prośba o dołączenie do dzieła)

Objawienia naszej Pani w Fatimie (www. jednaintencja.pl - prośba o dołączenie do dzieła)

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8336 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

KRUCJATA JEDNEJ INTENCJI: By Maryja była bardziej znana i miłowana; by Jej Wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat.

Ratujmy siebie i świat z Maryją. Niech połączy nas jedna intencja!

Jezus odczuwa pragnienie, Jego prośba pochodzi z głębokości Boga, który nas pragnie.
Modlitwa czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie jest spotkaniem Bożego i naszego pragnienia (Katechizm Kościoła Katolickiego 2560).
Jezus chce się posłużyć tobą, aby ludzie mnie poznali i pokochali. Pragnie ustanowić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca (Fatima, 13 czerwca 1917).
Odpowiadając na pragnienie Bożego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, Sekretariat Fatimski, po zakończeniu Wielkiej Nowenny Fatimskiej, zaprasza do włączenia się do Modlitewnego Szturmu: by Maryja była bardziej znana i miłowana; by Jej Wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat.
W Fatimie nasza Matka ukazała nam swe Niepokalane Serce, prosząc o pocieszenie i wskazując drogę ocalenia dla grzeszników, warunek pokoju na świecie oraz zapowiadając triumf Jej Niepokalanego Serca. W wielu miejscach w Polsce i na świecie jednoczymy się we wspólnej modlitwie wynagradzającej w pierwsze soboty miesiąca. Czy jednak skala naszej odpowiedzi wypełnia prośbę Fatimskiej Pani? Wiele jeszcze w tym względzie mamy do zrobienia, by Polska i świat w pierwsze soboty zjednoczyły się przy Niepokalanym Sercu. Dlatego też zapraszamy Każdego i Każdą z Was do modlitwy, pokuty, ofiary w tej właśnie intencji. Niech ona nas duchowo zjednoczy, byśmy wyprosili łaskę, aby świat czynem odpowiedział na wezwanie Pani z Fatimy.

Jeśli ludzie Me życzenia spełnią... - wezwanie Maryi z Fatimy jako ratunek dla świata.
+ Pokuta w intencji grzeszników: Ofiarujcie się za grzeszników i mówcie często, zwłaszcza gdy będziecie ponosić ofiary: O Jezu, czynię to z miłości dla Ciebie, za nawrócenie grzeszników i za zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
+ Codzienna modlitwa różańcowa: Trzeba w dalszym ciągu codziennie odmawiać różaniec.
+ Poświęcenie się Niepokalanemu Sercu Maryi: Nie trać odwagi. Nigdy cię nie opuszczę, moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która cię zaprowadzi do Boga.
+ Wynagrodzenie w pięć pierwszych sobót miesiąca: Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Przybędę, aby prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię świętą wynagradzającą w pierwsze soboty. Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewdzięczność stale ranią. Przynajmniej ty staraj się mnie pocieszyć.
Wzbudzając intencję wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi, należy przez pięć kolejnych pierwszych sobót miesiąca: I. przystąpić do Spowiedzi świętej (w pierwszą sobotę lub wcześniej); II. przyjąć Komunię świętą; III. odmówić jedną, dowolną część Różańca świętego; IV. odprawić 15-minutową medytację rozmyślając o jednej lub kilku tajemnicach różańcowych.
Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo, obiecuję zbawienie. Te dusze będą przez Boga kochane, jak kwiaty przeze mnie postawione dla ozdoby Jego tronu.

Dlaczego: Krucjata Jednej Intencji?
Aktualność wezwania Matki Bożej z Fatimy, które wciąż nie jest w pełni znane, jak również podjęte i realizowane, wzywa do czynu, do podjęcia Modlitewnego Szturmu.
Łudziłby się ten, kto sądziłby, że prorocka misja Fatimy została zakończona. Trwa cierpienie Kościoła i trwa zagrożenie człowieka. Także w obecnym utrapieniu, gdy siła zła w najprzeróżniejszych formach grozi zdeptaniem wiary. Także teraz koniecznie potrzebujemy tej odpowiedzi, której Matka Boża udzieliła dzieciom (papież Benedykt XVI).

Podejmijmy przesłanie z Fatimy! Orędzie fatimskie kierowane jest nieprzerwanie do całego Kościoła. Przyjęcie orędzia z Fatimy wyraża się ponadto we włączeniu się w odprawianie pierwszych sobót miesiąca. Każdy, kto przez pięć kolejnych pierwszych sobót będzie w stanie łaski uświęcającej, przyjmie Komunię świętą i odmówi część różańca świętego, rozważając w zjednoczeniu z Matką Bożą tajemnice różańcowe, z intencją wynagradzającą za grzechy świata, stanie się nie widzem, ale czynnym uczestnikiem tego orędzia (list Episkopatu Polski).

Jakie obowiązki wynikają z włączenia się do Krucjaty Jednej Intencji?
Włączając się do Krucjaty, otwierasz serce, by pamiętając o Intencji uczynić jakiekolwiek dobro. W porządku serca nie mówimy o żadnej konkretnej modlitwie, czy też formie ofiary i pokuty. Nie mówimy o wymiarze dni tygodnia, czy konkretnej godzinie. Ważne, byśmy nosili w swym sercu wskazaną Intencję, byśmy o niej pamiętali i w dowolnym czasie i miejscu wypełnili ją dobrem: myślą, słowem lub czynem. Nie ma tu sztywnej miary, nie ma minimum, a tym bardziej maksimum. Każdy z nas może postanowić sobie coś innego, w innym wymiarze, w innym miejscu i okolicznościach, ale zawsze wzbudzając tę jedną konkretną INTENCJĘ: BY MARYJA BYŁA BARDZIEJ ZNANA I MIŁOWANA; BY JEJ WEZWANIE Z FATIMY POZNAŁ I WYPEŁNIŁ ŚWIAT.

pokaż cały opis
3.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 8336 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.

Komentarze do: Objawienia naszej Pani w Fatimie (www. jednaintencja.pl - prośba o dołączenie do dzieła)

Najlepsze komentarze
avatar
anonim60 (*.*.159.60) 2020-09-08 12:48:51 +17
Wpiszcie w google: Cała prawda o objawieniach fatimskich. Odpowiedz
avatar
anonim104 (*.*.213.104) 2019-11-21 02:21:05 +5
Ale katotalibski gniot ! :) Ktoś się jeszcze na to nabiera >? Odpowiedz
avatar
anonim100 (*.*.231.100) 2019-12-19 20:34:31 +3
JEZUICKIE POGAŃSKIE SATANISTYCZNE BÓSTWO BOGINI NIEBIOS Odpowiedz
dziedzic_pruski2 wysłano z m.cda.pl 2020-01-20 19:42:40 +2
Boga nie było, nie ma i nigdy nie będzie! Odpowiedz
avatar
anonim103 (*.*.238.103) 2020-09-15 17:58:54 +1
Śliczny film. Mam pytanie do heretyków, którzy umieścili plugawe wpisy pod tym filmem: lepiej w chwili śmierci mieć przy sobie Matkę Chrystusa czy szatana ??? Odpowiedz
avatar
anonim174 (*.*.76.174) 2020-09-24 02:03:04 0
Prostota przekazu nie oznacza "gniota". Piekny film o milosci Matki Najswietszej do Boga i ludzi. I wielkim smutku, ze ludzie tak bardzo obrazaja Boga swoimi grzechami. Wezwanie do pokuty i nawrocenia ciagle aktualne. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie