Big Bang - Wielki Wybuch - Wielka Sciema
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13850 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: TOMI3356

Podstawą okultystycznej pseudonauki Ewolucji jest stworzona przez kościół katolicki , Teoria Wielkiego wybuchu , została stworzona przez Jezuitów , Georges-Henri Lemaître - jezuita zwany ojcem wielkiego wybuchu , jest twórca tej nienaukowej religijnej okultystycznej teorii absurdu w celu realizowania odwieczonego planu Kontreformacji której celem jest zniszczenie wiarygodności Pisma Świętego na którym Protestantyzm opierał się jako nieomylnym słowie Bożym .

Teoria Wielkiego wybuchu stworzona przez kościół katolicki jako opozycja do Biblijnego zapisu stworzenia w księdze rodzaju odrzuconej przez katolicyzm jako kłamstwo , zakłada że świat powstał nigdy , nigdzie , w niczym , z niczego , sam z siebie mimo że nie istniał , poprzez wybuch który nastąpił bez żadnego prawa które mogło by go uwarunkować , bez energii z której mógłby wybuchnąć , nigdzie - Tworząc nasz świat i wszystko co dziś nas otacza .


Herbert Spencer , zmarły w 1903 roku w swojej naukowej karierze naukowej odkrył, że cała rzeczywistość jaka istnieje we wszechświecie może zostać zawarta w pięciu kategoriach w następującej kolejności :

1. Czas
2. Siła
3. Akcja
4. Przestrzeń
5. Materia

Nic nie istnieje poza tymi kategoriami. Spencer ułożył je dokładnie w tej kolejności: czas, siła, akcja, przestrzeń, materia. Jest to logiczna konsekwencja. Ludzie którzy stawiają materie na początku , dokonują aktu religijnej obłudy niezgodnej z rzeczywistością i logiką , nie którzy Ewolucjoniści w Desperacji posówająsię do okultystycznych pogańskich twierdzeń sekty stawiając możliwość istnienia materii poza czasem a nawet przestrzeni w której musi się znajdować , nadając jej przymiot boski , jest to błędne .

Mając to na uwadze , przekaz Biblijny jest następujący , Księga Rodzaju 1:11. Na początku (czas)
2. Bóg (siła)
3. stworzył (akcja)
4. niebo (przestrzeń)
5. i ziemię (materia)

Założenia te zgodne są jedynie z Biblijnym Modelem stworzenia , są one niemożliwe i nieadwekwatne do konepcji Wielkiego Wybuchu .


Załóżmy że wielki wybuch miał miejsce , dokonajmy więc fantazji że dokonał się ponad naturalny cud na małą chwilę .

A więc jeżeli Wielki Wybuch z niczego wytwarza nieskończenie dużo energii , posłużmy się teorią względności - wówczas energia i materia mogą się między sobą zamieniać i ostatecznie można uzyskać materię , oczywiście zawsze tylko równomiernie rozłożoną zarówno materie jak i antymaterie , a te z kolei musiały by się znieść wzajemnie , w rezultacie nie otrzymalibyśmy niczego . Ale tak się nie stało , mamy więcej materii niż antymaterii .

Wielki wybuch powinien rozłożyć wszystkie produkty równomiernie po wszechświecie który stworzył , tak się jednak nie stało .

Spójrzmy teraz na galaktyki , każda galaktyka obraca się na około po okręgu , jeżeli spojrzymy na słońce - ono też obraca się dookoła . To samo zjawisko obserwujemy również na Planetach , wszystkie się obracają naokoło , tak samo jak księżyce tych planet które także obracają się naokoło .

Teoria wielkiego wybuchu głosi więc że masa która rzekomo eksplodowała przy wielkim wybuchu była już w ruchu obrotowym i dlatego po wybuchu w dalszym ciągu się obracała .

Prawo zachowania momentu pędu mówi jednak że obiekt obracający się w kierunku na przykład wskazówek , odleci dokładnie w tym samym kierunku . Przykładem tego jest karuzela , rozpędzona karuzela wyrzuci trzymających się ludzi zawsze zachowując prawo momentu pędu - czyli w stronę w którą kręci się karuzela .

Prawo zachowania momentu pędu całkowicie przeczy Teorii wielkiego wybuchu , gdyż istnieją całe galaktyki takie jak NGC 4622 , planety takie jak Uran , Wenus , Pluton , które obracają się w przeciwnym kierunku niż reszta , całkowicie przecząc teorii wielkiego wybuchu .

Niektóre księżyce obiegają swoje planety w przeciwnych kierunkach . Jowisz , Saturn , Uran i Neptun posiadają księżyce obracające się w obu kierunkach .

A więc rzeczywistość jest sprzeczna z Teorią Wielkeigo wbuchu , dlaczego ? To proste , gdy Bóg stawrzał świat stowrzył go tak aby Teoria Ewolucji wyglądała jak najbardziej niedożecznie i głupio .

Gdyby Wielki wybuch był prawdą , cała mateira w nim wytworzona była by równomiernie rozłożona po wszechświecie - tak nie jest , olbrzymie skupiska galaktyk są oddalone od siebie olbrzymimi pustkami , nie ma pomiędzy nimi nic oprucz próżni ,

To wszystko rozłożone jest w kosmosie nierównimiernie , występują jakby zagęszczone obszary materii , a obok ogromne przestrzenie kosmosu niezawierające niczego . Fundament modelii Wielkiego Wybuchu załamie się . Nie mamy żadnego wyjaśnienia dla Wielkiego Wybuchu , powstania galaktyk i rozmieszczenia ich w kosmosie .


Tomi

pokaż cały opis
2.0 / 5 Oceny: 8
Włącz dostęp do 13850 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Big Bang - Wielki Wybuch - Wielka Sciema
Najlepsze komentarze
rom5560 wysłano z m.cda.pl 2021-05-16 07:12:58 +2
Kosciol to światowy bandytyzm a dobry ksiądz to na katafalku Odpowiedz
avatar
anonim190 (*.*.73.190) 2021-02-07 02:15:28 +2
ale bzdury Odpowiedz
unshubuje2018 2020-06-07 18:59:27 +2
Bóg nie istnieje Odpowiedz
avatar
anonim181 (*.*.220.181) 2021-05-29 06:35:55 0
@unshubuje2018: Tak samo jak polityka. Odpowiedz
januszzbych 2023-06-08 16:19:40 0
Bardzo dobry lecz lrotki dokument. Dzieki! Odpowiedz
j8253326 2022-08-05 22:11:21 0
Ps teoria wielkiego wala ale kończę już z wałami przyczepił mi się temat do głowy sorry:(,ja wierzę w teorie stworzenia a nie w wielkiego wala choć mogą myśleć niektórzy że przypadek Odpowiedz
avatar
anonim22 (*.*.196.22) 2020-10-02 02:06:34 0
Tak, tak Wielki Wybuch to bzdura! Bzdura! a poza tym ziemia jest plaskim dyskiem lezy na czterech zolwiach, ktore opieraja sie na wielkim sloniu, ktory stoi na grzbiecie Lewiatana plywajacego w praoceanie. Amen! Odpowiedz
avatar
anonim181 (*.*.220.181) 2021-05-29 06:37:09 0
@anonim22: Właśnie sprawiłeś że tak się stało. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie