The Crew #21 (PC) - Niszczenie Skrzynek i Ucieczka Przed Policją w Dallas (Gameplay PL Zagrajmy)
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9961 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Marvolo
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2014-12-27

Zbiórka na płytę Ras Luty: https://zrzutka.pl/45wuag Zostań Patronem: https://patronite.pl/Marvolo Super Promocje Na Gry: https://www.fanatical.com?refmariuszwlos Kup Grę: https://www.g2a.com/r/th-crew
Mój Facebook: http://adf.ly/cB2DU

Opis Gry:
The Crew to gra samochodowa z pełni otwartym światem, pozwalająca graczowi na rywalizację z innymi kierowcami na obszarze USA. Tytuł wyprodukowany został przez francuskie studio Ivory Tower, założone przez byłych pracowników Eden Games (odpowiedzialnych za serię Test Drive Unlimited) przy wsparciu ekipy deweloperskiej Ubisoft Reflections.
Jak przystało na rasową ścigałkę, gracze mają okazję wcielić się w role kierowców samochodów i spróbować swoich sił w emocjonujących wyścigach ulicami amerykańskich miast. Twórcy zadbali o szeroki asortyment dostępnych aut, z których wiele to licencjonowane modele uznanych producentów - w sumie znajdziemy tu ponad setkę dokładnie odwzorowanych wozów podzielonych na pięć różnorodnych kategorii.
Ambicją twórców było - zgodnie z hasłem reklamowym gry - by gracze nigdy nie ścigali się sami. Stąd duży nacisk na obecność rozbudowanych funkcji społecznościowych, pozwalających na płynne przechodzenie pomiędzy trybem jedno- i wieloosobowym. The Crew oferuje szereg wariantów rozgrywki przewidzianych m.in. do rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej ze znajomymi, bądź losowo dobranymi graczami. Jedną z najważniejszych cech gry jest otwarty świat - twórcy zaoferowali nam blisko 5000 mil kwadratowych terenu zlokalizowanego w USA, przeznaczonego do pełnej eksploracji i wypełnionego różnorodnymi atrakcjami: czekają na nas setki misji, wyścigów i zadań. Elementem składowym tej produkcji jest również kampania fabularna oferująca około 10 godzin rozgrywki w jej trakcie bierzemy udział w historii dotyczącej sześciu różnych bohaterów.
Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów gry jest rozbudowany system modyfikowania samochodów. Gracze mogą wprowadzać szereg zmian nie tylko w wyglądzie nadwozia, ale także w parametrach technicznych, przystosowując pojazd do indywidualnych upodobań i preferowanego stylu jazdy. Ciekawą opcją jest możliwość stworzenia własnego pojazdu za pomocą części zdobytych w trakcie rozgrywki. Twórcy postarali się o zróżnicowanie modeli jazdy przeznaczonych zarówno dla mało doświadczonych graczy, jak i miłośników symulacyjnego charakteru rozgrywki.
The Crew cechuje się wysokiej jakości oprawą audiowizualną. Uwagę zwracają przede wszystkim starannie odwzorowane modele samochodów oraz mocno urozmaicone otoczenie tras, na których toczą się zmagania kierowców.
Źródło: http://adf.ly/usSvB

pokaż cały opis
W katalogu: The Crew - Fabuła
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9961 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: The Crew #21 (PC) - Niszczenie Skrzynek i Ucieczka Przed Policją w Dallas (Gameplay PL Zagrajmy)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie