Dyskutujmy z Facebookiem surowymi grzywnami
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10294 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2016-11-08

Wielu działaczy szeroko pojętej prawicy zabrało głos podczas protestu przeciw cenzurze wprowadzonej na Facebooku. Inspiratorem wprowadzenia nowych standardów jest prawdopodobnie Komisja Europejska. Portal Marka Zuckerberga jest jednak prywatnym podmiotem gospodarczym i to właśnie w jego stronę narodowcy kierują całą krytykę.

Przedstawiciel MW powiedział, że Facebook nie chce z nami dyskutować. A ja uważam, że z Facebookiem można dyskutować tylko surowymi grzywnami za łamanie wolności słowa - mówił na wiecu prof. Jerzy Robert Nowak.

W ciągu mijającego roku, kiedy trwały te pierwsze fale, tzw. uchodźców, kiedy zachodnie miasta dosłownie płonęły, kiedy ci tzw. uchodźcy gwałcili, mordowali, plądrowali (...) a wśród zachodnich mediów panowała zmowa milczenia, wówczas jedynym źródłem informacji nt. tamtych wydarzeń były udostępnienia użytkowników Facebooka. Szybko administracja tego portalu się zorientowała (...) i w mgnieniu oka zaczęły znikać wpisy i profile różnych organizacji, a także osób prywatnych - przypomniał Damian Kita z ONR.

Mówi się, że niedługo informacje będą częściej przekazywane za pośrednictwem portali społecznościowych, niż za pośrednictwem tradycyjnych mediów. Dlatego też w sytuacji, gdy koncern nie podlega polskiemu prawu, a powinien, nie może dyktować nam tego, co w Polsce będzie dozwolonym przekazem publicznym, (...) ponieważ jest to typowe zagrożenie suwerenności Polski - przestrzegał Witold Tumanowicz ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10294 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dyskutujmy z Facebookiem surowymi grzywnami
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie