Geoinżynieria klimatu CHEMTRAILS POLAND 2019
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10269 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10269 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Geoinżynieria klimatu CHEMTRAILS POLAND 2019
Najlepsze komentarze
avatar
anonim243 (*.*.92.243) 2019-08-14 00:50:16 +1
śmierć judaszom, śmierć oprawcom- napełnijcie ICH brzuchy ICH własną bronią, bronią biologiczno-chemiczną Odpowiedz
avatar
anonim130 (*.*.219.130) 2021-12-23 00:00:46 0
Ludzie mają oczy i myślą. Z jednej strony asfalttowa dżungla się powiększa. Nie stwierdzono znacznego zwiększenia promieniowania słonecznego w ciągu ponad wieku, odkąd prowadzi się pomiary. Z powodu zmiany współczynnika odbicia ilość ciepła absorbowanego przez glebę wzrasta. Swoje dokłada ciepło wypromieniowane przez silniki. Jak wiadomo, maszyny cieplne zawsze odprowadzają ciepło wykonując jakąkolwiek pracę. Dochodzi oczywiście zapylenie atmosfery, które utrudnia odprowadzanie ciepła z atmosfery w przestrzeń kosmiczną. Głęboko drążone chodniki kopalni i ciepło z wierceń to dodatkowe źródła ciepła. Ropa tryskająca w ogromnych ilościach doprowadza ciepło na powierzchnię. Dodam jeszcze zabrudzenie powierzchni lodowców, co doprowadza do zmiany współczynnika odbicia światła i rozpuszczanie lodu wskutek podniesienia temperatury powierzchni. Efekt cieplarniany, w jaki kazano nam wierzyć, jest oszustwem... Gazy cieplarniane? Przecież prawda jest oczywista... We francuskich zbiornikach wodnych w pobliżu atomowych elektrowni pojawiły się już krokodyle i bardzo dobrze się tam czują... Zatrucie świata przez ciepło nie jest rozważane poważnie. Nie tylko bezpośrednie trucie jest groźne... Geoinzynieria? Leczenie dżumy cholerą? Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie