PiS-PO to to samo! Oto jak wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu!

PiS-PO to to samo! Oto jak wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7618 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Oto jak wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu. Obłuda PiS w pełnej krasie. Głośno krzyczą, że Platforma niszczyła Polskę, a tymczasem premier Morawiecki to były doradca Donalda Tuska, wicepremier Gowin był ministrem w rządzie PO-PSL, minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz należała do PO, a wicepremier Gliński jeszcze do Unii Wolności.

To tylko przykłady, bo byłych polityków PO, którzy są teraz w PiS jest całe mnóstwo, podobnie jak byłych posłów PiS, którzy uśmiechają się teraz jako politycy PO. Musicie zrozumieć, ze to jeden wielki teatrzyk, którym nasze elity polityczne manipulują obywatelami, dzielą społeczeństwo i nastawiają Polaków przeciwko sobie. A gdy społeczeństwo jest skłócone i wrogo do siebie nastawione, to łatwiej nim rządzić i sterować. W ten sposób PO wprowadziła 21 podatków i opłat, a PiS już 30! Kolejne rządy grabią Polaków coraz wyższymi podatkami, rujnują finanse publiczne, marnotrawią i rozkradają nasze pieniądze, a przy tym kolekcjonują niezliczoną ilość afer.

Jak długo jeszcze będziemy się na to godzić?! 26 maja to świetna okazja, by pokazać cwaniakom z POPiS-u, że nie damy się dalej ogłupiać. Wyjdźmy z tego błędnego koła i głosujmy na Konfederację, za naprawą Polski i obroną suwerenności naszej Ojczyzny.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 7618 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: PiS-PO to to samo! Oto jak wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie